Американські вчені виявили, що аспірин продовжує життя

STYLERКраса і здоров'я        01.12.2016 - 17:48
Фото: Аспірин (Likar.info)
Фото: Аспірин (Likar.info)

Дослідження показало, що препарат знижує ризик розвитку низки серцево-судинних хвороб

Вчені з Університету Південної Кароліни вивчили вплив аспірину на серцево-судинну систему людини. Дослідники вивчали вплив препарату на здоров'я літніх жителів США.

У рамках першого сценарію чоловіки у віці 45-79 років і жінки у віці 55-79 приймали аспірин тільки за рекомендацією лікарів. Інший же сценарій розглядав варіант, при якому всі американці старше 51 року брали незначні дози аспірину щодня, передає Naked Science.

Вчені прийшли до висновку, що прийом аспірину по рекомендації здатний знизити ризик розвитку ряду серцево-судинних хвороб, а також зменшити шанс отримати деякі види раку. При цьому середня тривалість життя літніх американців збільшувалася на 0,3 року. Варто зазначити, що прийом аспірину не знижував ризики конкретно інсульту. Крім цього, препарат може викликати проблеми з шлунково-кишковим трактом, а точніше, кровотечі.

Другий сценарій, який передбачає прийом аспірину щодня, також в цілому продемонстрував позитивний ефект від прийому препарату. Однак набагато кращий, ніж у першому випадку.

До речі, вчені стверджують, що качконіс і єхидна допоможуть побороти діабет.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся