ru ua

Людські емоції можна передбачити - довели нейрофізіологи

Людські емоції можна передбачити - довели нейрофізіологи Фото: Вчені зрозуміли, як прорахувати емоції

Вчені з'ясували, що емоції людини можна спрогнозувати

Нейрофізіологи з лабораторії Дартмутського коледжу виявили, що при виникненні негативних емоцій у людини активізується певну ділянку мозку.

Реципієнтам показували картинки із зображенням сцен насильства, автомобільних аварій, екскрементів, фізичних каліцтв та інших речей, що викликають огиду, гнів або страх. Реакція мозку відстежувалася за допомогою приладу МРТ.

У досліді взяли участь 182 представники різних верств населення, з різним темпераментом і рисами характеру, середнього віку.

У ході дослідження вдалося вивести алгоритм, за яким діє мозок, коли ми бачимо щось неприємне, викликає відразу.

Нейрофізіологи заявили, що, по суті, всі негативні реакції можна передбачити, маючи мінімальну інформацію про людину. Більш того, можна передбачити також силу і глибину реакції.

В майбутньому такий підхід може значно полегшити діагностику неврологічних і психічних захворювань.

Випускники Дармудского коледжу вже не раз довели свою компетентність у питаннях науки і фінансів. Наприклад, Джеффрі Гундлах заснував Doubleline Capital увійшов у список 20 кращих інвесторів за версією Forbes . А колишній президент Дартмутського коледжу і експерт в галузі охорони здоров'я Джим Ен Кім зараз займає пост голови Всесвітнього Банку.