"Справи підуть напружено": українцям розповіли, коли краще одружуватися і народжувати дітей

"Справи підуть напружено": українцям розповіли, коли краще одружуватися і народжувати дітей
Фото: Дитина (pixabay.com/vborodinova)

Астролог розповіла, коли будуть народжуватися найбільш яскраві особистості

За китайським календарем 2018 рік є роком жовтої земляної собаки і стане хорошим часом для того, щоб створювати сім'ю і народжувати дітей. Таку думку висловила астролог Олена Максимова в коментарі Gazeta.ua.

"У 2018 році будемо мати п'ять затемнень. Справи підуть напружено, мало що буде виходити. Тому одружуватися не варто 31 січня, 15 лютого, 13 липня, 27 липня та 11 серпня. Це будуть короткострокові союзи, які принесуть розчарування обом партнерами", - відзначила Максимова.

При цьому вона рекомендує відмовитися від весіль з 8 по 30 березня, з 10 липня по 6 серпня, з 10 вересня до 31 грудня.

"Українці звикли планувати весілля на осінь. Але в 2018 році від цієї ідеї краще відмовитися. Це несприятливий період для шлюбу. Закохані не будуть розуміти один одного, рідко зможуть йти на компроміси. Незабаром після одруження можуть замислитися над розлученням. Таким молодятам варто частіше звертатися до літніх людей. Їх досвід допоможе вийти зі скрути. Вміння та навички, які пройшли перевірку часом, стануть у нагоді", - сказала вона.

Весілля краще призначити в такі періоди: з 12 лютого по 5 березня, 1-24 квітня, 21 травня - 12 червня, 12 серпня - 6 вересня. Також цей час сприятливий для того, щоб задуматися над поповненням у сім'ї.

"На початку року будуть народжуватися діти з песимістичним настроєм. Вони прагматичні, будуть мати добру пам'ять і міцно стояти на ногах. Весняні новонароджені зростуть дбайливими господарями. Будуть цінувати постійність", - вважає астролог.

За її словами, літні діти виростуть відкритими і чесними, а осінні будуть готові до експериментів і експромтів.

"Найбільш яскраві особистості будуть народжуватися в листопаді. Це майбутні політики і дипломати, письменники і музиканти. Вони відверті, чесні та впевнені в собі. Батьки можуть захоплюватися їх інтелектуальним потенціалом. Ці діти будуть жити по совісті та легко знаходити спільну мову з іншими. Вони мають природжену харизму", - заявила Максимова.

До речі, Джамала розсекретила свою вагітність.

"Це найбільше диво на світі!" – сказала співачка.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся