Ні депресії та безсонню: вчені знайшли приємний засіб від розладів

Ні депресії та безсонню: вчені знайшли приємний засіб від розладів
Фото: Гаряча ванна (amorez.ru)

Німецькі вчені виявили, що може поліпшити сон і придушити психічний розлад

Прийняття гарячої ванни допомагає в боротьбі з депресією та порушенням сну. Такий висновок на підставі пілотних досліджень зробили німецькі вчені з Центру природної медицини під керівництвом професора Романа Х'юбера.

Дослідники стверджують, що вже після чотирьох гарячих ванн випробовувані продемонстрували поліпшення настрою та сну. Температура води в таких ваннах була трохи вище рівня нормальної температури тіла - 40°, тим самим дещо і підвищуючи температуру організму.

Спеціально заповнені анкети (за шкалою депресії Гамільтона) показали, що випробовувані відчували себе краще і мали менше порушень сну. На думку експертів, це пояснюється зміною активності нервової системи під впливом високої температури.

В експерименті беруть участь чоловіки та жінки у віці від 18 до 65 років, які страждають депресією середньої тяжкості.

Дослідники на базі університетської лікарні Фрайбурга все ще запрошують добровольців. Терапія гарячою водою включає два застосування в тиждень впродовж восьми тижнів.

До речі, стало відомо, чому кави надає різний вплив на людей.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся