Експерти з Австралії рекомендують скоротити робочий час до 39 годин на тиждень

Вівторок 07 лютого 2017 20:25
Експерти з Австралії рекомендують скоротити робочий час до 39 годин на тиждень
Фото: Робота

Фахівці вважають, що велика завантаженість жінок є неприпустимою

Австралійські вчені визначили, яка кількість робочих годин у тижні э максимально допустимою для збереження здоров'я працівників.

Щоб вести здоровий спосіб життя, експерти порекомендували працювати не більше 39 годин на тиждень, передає Social Science & Medicine.

Збільшення цього часу, на думку фахівців, може призвести до порушень в психічному та фізичному стані працівника, оскільки людина не зможе приділяти належної уваги питанням харчування, гігієни та собі загалом.

Під час дослідження фахівці проаналізували тривалість робочого дня і дані про поточний стан їх здоров'я більше восьми тисяч австралійців.

Експерти рекомендують скоротити час, що витрачається на трудову діяльність, приблизно двом третинам громадянам Австралії 24-65 років, які працюють у середньому більше 40 годин на тиждень. Також автори дослідження відзначили, що велика завантаженість жінок, більшість з яких виконують ще й домашню роботу, є неприпустимою.

До речі, психологи назвали топ-9 способів перебороти лінь.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся