ua en ru

Експерти назвали фрукт, який бореться з раковими клітинами

Експерти назвали фрукт, який бореться з раковими клітинами Фото: Саусеп (blogs.bashtanka.info)

Фрукт відомий своїм унікальним смаком і багато людей говорять, що це щось середнє між полуницею та ананасом.

Медичні експерти назвали фрукт, який бореться з раковими клітинами краще, ніж хіміотерапія, це саусеп. Ще його називають сметанне яблуко.

Він відомий своїм унікальним смаком і багато людей говорять, що це щось середнє між полуницею та ананасом.

Експерти також кажуть, що кора, листя і корінь дерева саусеп були використані для лікування і профілактики різних проблем зі здоров'ям протягом сотень років.

Сметанне яблуко широко пропагується в якості альтернативного методу лікування раку. Тим не менш, жодних медичних доказів поки немає. Дослідники також стверджують, що наслідки листя сметанного яблука в боротьбі з раковими клітинами в тисячі разів краще, ніж хіміотерапія.

Також відомо, що листя саусепу допомагають поліпшити імунну систему. Якщо у вас нежить, кашель, грип, а також цілий ряд інших захворювань та інфекцій, то цього може служити причиною слабка імунна система. Тоді ви обов'язково повинні спробувати цей чай з листя саусепу, тому що це відмінний спосіб, щоб більш ефективно захистити організм від вторгнення мікробів.

Плід саусепу містить білки, вуглеводи, кальцій, фолієву кислоту, залізо, фосфор, вітаміни групи В, вітамін С.

Саусеп покращує роботу нирок і печінки, підтримує флору кишечника, нормалізує вироблення шлункового соку, сприяє зниженню ваги.

Як напередодні повідомлялося, вчені заявили, що марихуана рятує від раку.