Експерти назвали найшкідливішу для психіки соцмережу

П'ятниця 19 травня 2017 17:25
Експерти назвали найшкідливішу для психіки соцмережу
Фото: Смартфон (unsplash.com/Saulo Mohana)

Фахівці визначили найбільш шкідливу та найсприятливішу соцмережі

Названа найбільш шкідлива для психологічного здоров'я соціальна мережа. Про це повідомляє BBC News.

Члени Британського Королівського товариства охорони здоров'я провели соцопитування, в якому взяли участь 1,5 тис. осіб у віці від 14 до 24 років. Респонденти оцінили, які з популярних додатків найбільш негативно впливають на психіку, викликають депресію, агресію або почуття тривоги.

Згідно з результатами, найбільш шкідливим для здоров'я виявився Instagram. Друге місце в антирейтингу посіли Facebook і Snapchat. Знайшлися і платформи, що мають сприятливий вплив на користувачів: перше місце серед них зайняв YouTube, друге - Twitter.

Виконавчий директор Ширлі Крамер товариства зазначила, що Instagram і Snapchat спеціалізуються на публікації зображень і можуть викликати у молодих користувачів почуття тривоги і неповноцінності.

Після дослідження експерти товариства охорони здоров'я звернулися до адміністрації соціальних мереж з проханням провести ряд перевірок та вжити відповідних заходів. Таким чином фахівці просять допомогти їм у вирішенні проблем психологічного розладу у користувачів.

У відповідь на запит представники соцмережі Instagram заявили, що підтримують соціальну мережу безпечною і сприятливою для користувача.

"Місце, де люди, висловлюючи себе, відчувають себе комфортно - наш головний пріоритет, особливо, коли справа стосується молодих людей", - зазначили представники соцмережі.

До речі, в Україні "образилися" на Порошенка та вимагають повернути "ВКонтакте".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся