ua en ru

У Києві пройде найбільший Конгрес індустрії краси Estet Beauty Expo

У Києві пройде найбільший Конгрес індустрії краси Estet Beauty Expo Індустрії краси (фото: прес-служба)

Це важлива виставково-навчальна подія beauty-ринку України

18-й Конгрес індустрії краси Estet Beauty Expo відбудеться в Києві з 28 по 30 березня.

Кожен, хто прагне нових знань, постійного підвищення кваліфікації професійної досконалості, а також стежить за інноваційними розробками в сфері б'юті-технологій, продукції та послуг знає, що Estet Beauty Expo – це провідник до успіху в індустрії краси.

Щорічно під дахом МВЦ захід об’єднує понад 35 тисяч провідних майстрів візажу, макіяжу, косметології, нігтьової індустрії, перукарського мистецтва, бізнес представників галузі України та інших країн.

У Києві пройде найбільший Конгрес індустрії краси Estet Beauty Expo

Саме тому за свою 18-ти річну історію Конгрес закріпив за собою репутацію – ідеального місця для навчання, обміну ідеями, ділового спілкування і презентації новинок сезону весна-літо серед профільних фахівців індустрії. Адже саме тут збирається найякісніша аудиторія, щоб побачити, оцінити і вибрати кращі пропозиції року, отримати професійні навички в ході насиченої програми навчальних заходів, а також підтвердити свою майстерність на відкритих конкурсах і чемпіонатах.

Для учасників Estet Beauty Expo – це перш за все ефективний маркетинговий інструмент просування бренду, розширення дилерської мережі і вирішення безлічі інших бізнес-завдань в найкоротші терміни. У 2018 році Конгрес об'єднає понад 300 провідних компаній, які продемонструють більше ніж 2000 брендів кращої продукції, інструментів і обладнання б'юті-індустрії на 17 000 м ² виставкових площ, що не залишить байдужим навіть найвибагливіших.

Крім того, різноманітні майстер-класи, конкурси та спеціальні пропозиції на стендах учасників будуть радувати гостей заходу усі три дні!

У Києві пройде найбільший Конгрес індустрії краси Estet Beauty Expo

В тематичних розділах Estet Beauty Expo будуть представлені:

Конгрес з прикладної естетики та косметології;

Nail Beauty Expo – виставка для професіоналів нігтьової індустрії;

Hair Beauty Expo – виставка перукарні продукції і обладнання;

Make-up Professional – виставка професійної косметики і аксесуарів для візажу.

Отримати upgrade, реалізувати творчий потенціал і поділитися найсвіжішими ідеями стане можливо завдяки великій навчальній програмі Конгресу, серед якої особливої уваги заслуговують:

• XVIII Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології в Україні;

• Hair Trend Show – шоу-майстер-класи для перукарів і стилістів;

•XIX Міжнародний форум професіоналів нігтьової індустрії;

• VIII Форум візажистів;

• Науково-практична конференція з перманентного макіяжу;

• Хаб масажних інновацій;

• "Lash Flash" – чемпіонат з нарощування вій;

• Конференція "Успішний керівник підприємства індустрії краси"

Завдання навчальної програми Estet Beauty Expo – щорічно підвищувати кваліфікаційні стандарти і задавати тренд розвитку індустрії краси в Україні. Майстер будь-якого б'юті-напрямку знайдуть тут щось для себе.

Крім того, власники салонів краси, Wellness & SPA-центрів зможуть вибрати кращі прибиральне обладнання на виставці Clean Expo, яка традиційно проходить по сусідству.

Сьогодні Estet Beauty Expo – слугує законодавцем трендів весняного сезону індустрії краси та завжди об'єднує все краще для кращих. Грандіозні масштаби, нова програма, ділові зв'язки і клієнти чекають на вас з 28 по30 березня.

Міжнародний виставковий центр (Україна, м. Київ, Броварський пр-т 15)

Організатор – ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc / Великобританія)

Для безкоштовного відвідування Конгресу зареєструйте промокод RBK на сайті.