У київських поліклініках зникнуть черги

STYLERКраса і здоров'я        14.09.2016 - 19:54
Фото: У київських поліклініках зникнуть черги (hromadskeradio.org)
Фото: У київських поліклініках зникнуть черги (hromadskeradio.org)

Вже незабаром кияни отримають можливість записатися на прийом до лікаря "за європейським принципом"

В Київському міському дитячому діагностичному центрі презентували проект "Поліклініка без черг". Про це повідомили в прес-службі КМДА.

За словами заступника голови КМДА Миколи Поворозника, завдяки впровадженню цього проекту кияни забудуть про довгі черги в установах охорони здоров'я та отримають можливість, за європейським принципом, записатися на прийом до лікаря будь-яким доступним і зручним способом (інтернет, мобільні програми, термінали, які будуть розміщені в холах поліклінік). При цьому ніхто не скасовує традиційну запис до лікаря через реєстратуру особисто та по телефону.

Також в Київському міському дитячому діагностичному центрі презентували нову навігацію - систему орієнтації, завдяки якій кожен відвідувач зможе легко потрапити в потрібне йому приміщення.

"Навігація зорієнтує пацієнтів, які прийшли в лікувальний заклад, на якому поверсі знаходиться потрібне для них відділення. Для цього різними кольорами позначені назви відділень з зазначенням поверху і нумерацією кабінетів, тобто, застосований принцип кольорового зонування. Далі - колір вибраного відділення супроводжує пацієнта до потрібного йому кабінету. Цей проект буде представлений для громадського обговорення, а в разі схвалення товариством, застосований у всіх закладах охорони здоров'я столиці", - зазначив Поворозник.

Раніше Парубій представив систему "Електронна погоджувальна рада".

On Top