ua en ru

Косметологи вибрали 7 продуктів харчування, які врятують суху шкіру

Косметологи вибрали 7 продуктів харчування, які врятують суху шкіру Фото: Косметологія (vlarus.kiev.ua)

Лікарі радять додати в раціон трав'яний чай і гарбузове насіння

Американські фахівці з косметології назвали сім основних продуктів харчування, які потрібно включити в раціон людям, що володіє дуже сухою шкірою.

Про це повідомляє МедикФорум.

Оливкова олія

Продукує неймовірний зволожуючий ефект, багатий поліфенолами - компонентами, які також мають зволожуючі властивості. Оливкова олія містить здорові жири, які допомагають протистояти сухості шкіри.

Авокадо

Здорові жири в авокадо забезпечать так необхідне зволоження і зроблять шкіру більш пружною. Ключем до боротьби з сухістю шкіри є включення більшої кількості здорових жирів в раціон, наприклад, за рахунок горіхів і авокадо.

Трав'яний чай

Ви можете підсилити ступінь зволоження шкіри за рахунок вживання трав'яного чаю, що не містить кофеїну. Чай на основі нагідок або календули особливо допомагає в боротьбі з сухістю шкіри, оскільки ці рослини мають зволожуючими властивостями.

Лосось

Жирні кислоти Омега-3 в лососеві знижують рівень запалення в організмі, що може призвести до зменшення почервоніння і запалень, викликаних сухою шкірою. Якщо ви вегетаріанець, то отримуйте кислоти Омега-3 за допомогою волоських горіхів і насіння.

Гарбузове насіння

Вони є найбагатшим джерелом цинку, який допомагає формуванню колагену, в свою чергу, зволожує шкіру і робить її більш пружною. Цинк також володіє протизапальним ефектом, що вкрай важливо для підтримки гладкою і здорової шкіри.

Апельсини

Багаті вітаміном С, апельсини підтримують ступінь зволоження шкіри і захищає її від пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Вони також допомагає шкірі виробляти колаген.

Кокосове масло

Масло володіє протимікробною, протигрибковою, а також і протизапальною дією, що знижує рівень запалення шкіри. Це масло допомагає підтримувати зволоження шкіри і її молодість.

До речі, лікарі повідомили про небезпеку брекетів для зубів і ясен дитини.