ua en ru

Місячне затемнення 16 вересня: чого очікувати

Місячне затемнення 16 вересня: чого очікувати Фото: Затемнення місяця (bagnet.org)

Затемнення місяця почнеться о 21:55, а спостерігати за цим природним явищем можна буде всього 5 хвилин

Місячне затемнення 16 вересня 2016 року закриває так званий "коридор", який почався з затемнення сонця 1 вересня. Астрологи називають цей період доленосним, коли відкриваються нові можливості і загострюються почуття.

Місячне затемнення 16 вересня є кульмінаційним в даному "коридорі" і може значно вплинути на здоров'я і на емоційний стан людини. Як це природне явище позначиться на самопочутті, що можна і не варто робити в місячне затемнення розповість Styler.

Місячне затемнення: як позначиться на самопочутті

Люди, чутливі до зміни місячних фаз, в місячне затемнення можуть відчути погіршення самопочуття. Особливо це відноситься до тих, хто має хвороби нервової системи і страждає на серцево-судинні захворювання.

Місячне затемнення 16.09 вплине на самопочуття

Фото: Місячне затемнення 16.09 вплине на самопочуття (xvatit.com)

Найпоширеніші симптоми в період затемнення - загальна втома, безсоння. Лікарі рекомендують за три дні до затемнення і протягом трьох днів після нього не навантажувати організм фізичною роботою, контролювати емоції і уникати нервових напружень.

Місячне затемнення: чого очікувати

На думку астрологів, місячне затемнення - найкращий час для розвитку творчих здібностей. Також варто прислухатися до своїх почуттів та інтуїції. Біоенергетики радять провести день в спокої. Це сприятливий період для самоаналізу і очищення думок.

Місячне затемнення: що не можна робити і як краще провести цей день

16 вересня не варто починати нових справ, заводити знайомства, слід уникати сварок, серйозних розмов і з'ясування відносин. Вживання алкоголю в період місячного затемнення може негативно позначитися на здоров'ї.

Місячне затемнення потрібно провести в гармонії з собою

Фото: Місячне затемнення потрібно провести в гармонії з собою (elenalevai.ru)

Прогулянка на свіжому повітрі, медитація, похід в сауну, лазню або проведення інших оздоровчих процедур - найкращий спосіб провести місячне затемнення сьогодні, 16 вересня.