ua ru

Медики розповіли, чим небезпечний частий душ

Медики розповіли, чим небезпечний частий душ Фото: Душ

На думку фахівців, душ необхідно приймати два рази на тиждень

Медики пояснили, чому небезпечно часте прийняття душу і ванни для людини.

Верхній шар шкіри складається з мертвих клітин, які захищають нижні шари шкіри від пошкоджень. І цей верхній шар тримається на клітинах, які відповідають за рівень вологи.

Кожен раз, коли ви принмаете душ зі скрабом, то ушкоджуєте цей верхній шар. Відповідно, чим частіше высовершаете ці процедури, тим більше порушуєте гідро-ліпідний баланс. При цьому руйнується природна “мастило“, яка захищає шкіру від грибків і бактерій.

Ізраїльський Доктор Луцати пояснює, що рідке мило робить найбільш руйнівний вплив на шкіру у зв'язку з тим, що в ньому міститься підвищена концентрація поверхнево-активних речовин. Також рідкі миючі засоби погано змивається з шкіри.

Частий душ також негативно впливає і на волосся. Шкіра голови стає пересушеною і може з'явитися лупа. При цьому Луцати впевнений, що використання сухого шампуню надає кращий вплив, ніж щоденне миття голови.

Вчені стверджують, що для підтримки здоров'я достатньо приймати душ двічі на тиждень, а щодня виконувати лише локальні гігієнічні процедури.

Як раніше писав Styler, лікарі не радять засипати поруч з увімкненим телефоном.