ru ua

Молодість по-науковому: огляд сучасних методик антивікових

Молодість по-науковому: огляд сучасних методик антивікових Сучасні косметологічні процедури здатні творити дива з нашою шкірою

Наука-косметологія не стоїть на місці, надаючи все нові і нові можливості зберігати привабливість чи не на все життя. Щоб допомогти вам розібратися в цих можливостях, ми звернулися до профі

Немає у цьому світі нічого постійного, крім прагнення жінки завжди залишатися молодою і красивою. На щастя, наука-косметологія не стоїть на місці, надаючи все нові і нові можливості зберігати привабливість чи не на все життя. Розібратися в цих можливостях нам допомогли професійні косметологи.

Коли починати

Молодість по-науковому: огляд сучасних методик антивікових

За словами київського косметолога Анни Шавалеевой, сучасний ритм і спосіб життя не проходить безслідно дня нашого організму.

"Якщо ще років десять тому антивікові кошти я призначала жінок від 40 років, то сьогодні деякі клієнти потребують в них вже 35", - нарікає Ганна.

Тому при виборі косметики варто орієнтуватися не на вік, а на ретельно вивчене відображення в дзеркалі, власні відчуття та рекомендації фахівців.

Про необхідність вдатися до антивозрастному догляду свідчать такі ознаки:

• Часто виникає сухість шкіри, яка не прибирається вашим повсякденним кремом
• Поява сіточки дрібних зморшок навколо очей, на шиї і в області декольте
• В'ялість шкіри
• Тьмяний і нерівномірний колір обличчя

При виявленні у себе коханої одного або декількох «дзвіночків» головне - зберігати спокій. Зверніться до хорошого косметолога і під його чуйним керівництвом підберіть один із способів антивікового догляду, про яких піде мова далі.

Види антивікового догляду

В залежності від складності виявлених у вас проблем фахівець підбере відповідний догляд.

Серед елементарних антивікових косметичних процедур можна перерахувати масаж обличчя, нанесення сироваток, косметичних масок, фруктові пілінги і мікродермабразію.

До апаратних відходам відносять микротоковую і ультразвукову терапію, rf -ліфтинг і миостимуляцию. Ці процедури краще поєднувати з курсом косметичних масок для обличчя - так результат з'явиться швидше. Є і протипоказання: наявність запальних процесів, вагітність, онкологія, серцево судинні захворювання і так далі.

Иньекционные методики вважаються «важкою артилерією». Вони включають біоревіталізація гилаурионовой кислотою, введення мезококтейль і ін'єкції диспорту. Саме ці процедури забезпечують найбільш швидкий і помітний ефект. Вони здатні вирішити практично будь-яку проблему вікової шкіри, але також мають протипоказання: місцеві запалення, гострі распираторные захворювання, алергічні реакції.

Розглянемо види антивікового догляду детальніше.

Елементарні косметичні процедури

Молодість по-науковому: огляд сучасних методик антивікових

Незважаючи на досить поверхневе вплив таких методик, вони здатні значно поліпшити стан шкіри, зняти втому і «мішки» під очима, повернути тонус м'язів і забезпечити здоровий колір обличчя. Процедури особливо ефективні у випадку з незначними віковими змінами або у комплексній терапії.

Важливе правило: ніколи не призначайте собі антивікову косметику самостійно. Вона містить занадто багато сильнодіючих речовин, які можуть ускладнити проблеми, а не вирішувати їх. Проведення процедур також краще надати спеціалісту.

Що стосується масажу обличчя, незважаючи на високу ефективність, він також може стати джерелом проблем у разі неправильного виконання. Перш ніж вдаватися до процедури, приділіть час підбору грамотного сертифікованого фахівця.

Відкладіть масаж на якийсь час, якщо погано себе почуваєте, виявили запалення на шкірі, застудилися або підхопили інфекцію Страждаючим шкірними хворобами і розладами лімфатичної системи від цієї процедури краще відмовитися відмовитися.

Апаратні методики

Молодість по-науковому: огляд сучасних методик антивікових

Під апаратної косметологією розуміють проведення різних косметичних процедур з допомогою спеціальної апаратури - сучасних «мультикомплексів», оснащених різними режимами роботи і множинними насадками, здатних вирішувати різні проблеми естетичного властивості.

Як ми вже писали вище, найбільшу ефективність подібні процедури показують тоді, коли поєднуються з використанням правильно підібраних косметичних засобів. Допомагають у випадках з досить серйозними віковими змінами, головне, не квапити події і не очікувати миттєвого результату.

Мікрострумова терапія, як і міостимуляція, передбачає омолодження за допомогою слабких електричних імпульсів.

В основі процедури RF-ліфтингу лежить вплив магнітного випромінювання, за рахунок якого відбувається контрольований розігрів глибоких шарів дерми і підшкірної клітковини.

Ультразвукова терапія, як і підказує назва процедури, застосовує в благих цілях специфічний характер взаємодії ультразвуку з тканинами організму.

Що віддати перевагу: мікроструми, rf -ліфтинг особи, миостимуляцию або ультразвукова терапія, - підкаже фахівець. Ефективність застосування кожної з процедур залежить від індивідуальних особливостей організму. Не забувайте про протипоказання.

Ін'єкційні методики

Молодість по-науковому: огляд сучасних методик антивікових

Найбільш популярною і перспективною ін'єкційної методикою сьогодні вважається біоревіталізація гилаурионовой кислотою. В області боротьби з віковими змінами процедура практично всесильна.

Біоревіталізація гіалуронової кислотою знаходить застосування там, де необхідно омолодити області з видимими ознаками старіння. Це метод допоможе розгладити глибокі зморшки і заломи, шрами і рубці, поліпшити текстуру шкіри. Процедура не тільки коригує поверхневі нерівності, але і підвищує загальну зволоженість і пружність шкіри.

Види і обсяги вводяться препаратів гилауронки підбираються для кожного пацієнта індивідуально. Радує не тільки найширший спектр застосування методики та її майже моментальний ефект, але і високий рівень безпеки, який передбачає майже повну відсутність шкідливих для організму побічних ефектів.

Ще один доволі ефективний ін'єкційний метод - мезотерапія - заснований на введенні міксу лікувальних препаратів мікродозами. Ефект від процедури залежить від складу так званих мезококтейль - суміші препаратів і елементів. В даному випадку косметолог виконує, в якомусь сенсі, функцію бармена для вашої шкіри.

Ін'єкції вкрай популярного у світі препарату під назвою диспорт частково обмежують електричну провідність лицьової мускулатури. Підшкірні м'язи розслабляються і процес утворення мімічних зморшок значно сповільнюється, а вже наявні складки поступово розгладжуються.

Яку б із ін'єкційних методик ви не зволіли, обов'язково підійдіть до справи серйозно. Звертайтеся тільки до перевірених фахівців. Неправильно введена гилауроновая кислота, неграмотно змішаний мезакоктейль або дрогнувшая при введенні процедури рука можуть неабияк зіпсувати людині не тільки настрій, але і життя.

Пам'ятайте - краса та здоров'я людини тісно взаємопов'язані!