ru ua

Названо найбільш шкідливий алкогольний напій

Названо найбільш шкідливий алкогольний напій Вчені не рекомендують захоплюватися таким "міксом" (фото: pixaba/Alexas_Fotos)

Канадські вчені аналізували різні медичніпоказники людей, які регулярно "балували" себе спиртним

Дослідники з Університету Вікторії в Канаді назвали самий шкідливий для здоров'я алкогольний напій, яким виявився "алкогольний енергетик".

Як стверджують канадські вчені, змішування енергетиків з алкоголем може призвести до зневоднення, а також викликати серйозні проблеми з нирками.

Такий висновок дослідники змогли зробити на основі аналізу медичних показників двох груп людей. Перша група вживала "алкогольні енергетики", друга – спиртний напій в чистому вигляді.

З'ясувалося, що представники першої групи, які люблять змішувати алкоголь з енергетиками, частіше скаржаться на проблеми з серцем, роботу мозку, нирок. Справа в тому, що після вживання алкоголю в чистому вигляді людину хилить в сон. Однак "енергетичний мікс" викликає надмірну активність, через що організм людини відчуває стрес.

Крім того, вчені також з'ясували, що любителі міксу алкоголю і енергетика більш схильні до насильства, а також суїцидального настрою.

Читатйте також: Жителі міста Краматорськ Донецької області розповіли про те, скільки планують витратити на святкування Нового року.

За словами місцевих жителів, вони збираються витрачати приблизно від 1000 до 5000 грн. Одна одна жінка зазначила, що витратить близько 1000 грн, так як потрібно накрити стіл і купити подарунки правнукам. Інша респондентка також збирається витратити на подарунки близько тисячі гривень, але не більше, так як зараз рівень доходів не так високий.