ua en ru

Особливості процедури збільшення грудей

Особливості процедури збільшення грудей Фото: Пластична хірургія

Для чоловіків жіночі груди являє собою символ жіночності, а для дівчат це предмет особистої гордості.

Для чоловіків жіночі груди являє собою символ жіночності, а для дівчат це предмет особистої гордості. У наш час завдяки пластикової хірургії будь-яка представниця прекрасної половини людства має можливість отримати бажану форму грудей. Але чи варто міняти природну форму і йти на таку процедуру, як збільшення грудей?

Як зважитися?

Молочні залози складаються з особливих тканин, які забезпечують вироблення молока в період лактації і жирової клітковини. Остання впливає на розмір грудей. Грудний м'яз знаходиться трохи глибше. Під час операції в простір між залізистої тканиною і грудним м'язом поміщається імплантат - протез залози. Всілякі сумніви, які передують втручанню, допоможе розвіяти попередня консультація у пластичного хірурга. Він може дати відповідь на будь-який хвилюючий вас питання і розповісти про вартість операції. При відсутності будь-яких протипоказань вам буде призначена операція. Вона займає приблизно 1 годину і проходить під загальним наркозом. Потім вас чекає реабілітаційний період і нове життя.

Безпека

Вчені вже давно довели повну безпеку імплантатів. По закінченню операції жінка зможе годувати дитину. Вироби заповнюються гелем або фізіологічним розчином. В останньому випадку імплантати можуть розміщуватися через вкрай незначний розріз на тілі, щоб після цього заповнити їх складом. Однак даний метод має один суттєвий недолік - через 3-4 роки може знадобитися додаткова операція через просочування розчину в організм. З протезів гель нікуди не витече навіть в разі пошкодження імплантату. Форма імплантатів підбирається жінкою разом з хірургом.

Життя після операції

Результат хірургічного втручання можна побачити відразу після проведення процедури. Про це, зокрема, яскраво свідчать післяопераційні фотознімки. Можуть мати місце неприємні відчуття в місцях розрізів, які через тиждень зникнуть. Через якісь два тижні пацієнтка зможе повернутися до свого звичайного життя.