Педіатр розповів, як лікувати дітей від грипу та ГРВІ слідуючи рекомендаціям МОЗ

STYLERКраса і здоров'я        01.12.2016 - 13:43
Фото: Ліки від грипу (zubr.in.ua)
Фото: Ліки від грипу (zubr.in.ua)

Фахівець прокоментував нові стандарти лікування грипу та застуди

Відомий педіатр Євген Комаровський розповів, як лікувати дітей від грипу, виходячи з рекомендацій МОЗ, в яких антибіотики, вітаміни, сироп від кашлю та інші засоби від застуди вважають неефективними і, навіть, шкідливими.

Натомість експерти рекомендують пити багато води, провітрювати кімнату і використовувати жарознижуючі препарати.

Про це повідомляє ТСН.

Типовими симптомами при застуді є температура та кашель. Зазвичай тоді дітям дають противірусний препарат і сироп від кашлю. Однак Міністерство охорони здоров'я розповсюдило документ, яким застерігає лікарів призначати хворим антибіотики, противірусні препарати і сиропи від кашлю. У цьому ж переліку виявилися й рослинні препарати та вітаміни.

У МОЗ заявили, що більшість препаратів, якими лікують дітей від грипу і ГРВІ, неефективні, і запевнили лікарів, що не варто призначати маленьким пацієнтам зазначені в документі дев'ять типів препаратів. 

Відомий педіатр Євген Комаровський відреагував на цю новину на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Лікар, який при діагноз ГРВІ призначив вам або вашій дитині що-небудь з перерахованого вище, це людина, у якої свій особливий шлях в медицині, відмінний від цивілізованого шляху та суперечить вказівкам МОЗ", - написав він.

В якості лікування, крім рясного пиття, провітрювання кімнати і жарознижуючих препаратів, якщо у хворого висока температура, ліки можна призначати пацієнтам тільки при ускладненнях.

Подібна практика лікування грипу та ГРВІ застосовується в більшості європейських країн, Австралії, Японії та США. В основному, медикаменти там можна придбати тільки за рецептом лікаря.

В Міністерстві охорони здоров'я запевнили, що будуть контролювати дотримання нових рекомендацій в Україні.

 

Дорогі друзі! Інформую вас про дуже важливу подію. І прошу ЗМІ та батьків поширити інформацію! Сьогодні —...

Опубліковано Evgeny Komarovsky 25 листопад 2016 р.

Нагадаємо, МОЗ назвало 9 типів ліків, які краще не використовувати.

Теги: грипп, ОРВИ, МОЗ
On Top