Перехід на зимовий час: медик дав поради щодо адаптації

STYLERКраса і здоров'я        26.10.2016 - 12:23

Протягом тижня до переведення стрілок годинника варто лягати спати трохи пізніше

Фахівці з питань сну завжди з побоюванням чекають переходу на сезонний час, оскільки в цей період їх пацієнти скаржаться на занепокоєння, прояви агресії і розлад сновидінь. Щоб цього уникнути, лікар Річард Шейн дав кілька порад, поділившись ними з читачами The Huffington Post.

1. Пам'ятайте, що на вихідних у вас є додатковий час, щоб пристосуватися до більш пізнього засипанню. Розуміння цього допоможе заспокоїтися перед майбутнім переведенням часу.

2. Протягом тижня до переведення стрілок годинника варто лягати спати трохи пізніше. Спочатку рушайте спати на 15 хвилин пізніше. Потім, кожні два дні "зрушуйте" графік ще на 15 хвилин. Це допоможе поступово зміщувати ваші ритми сну і синхронізувати їх із зміною часу.

3. Протягом тижня рекомендується зміщувати час вечері. Це також допоможе відсунути час сну.

4. Відрегулюйте освітлення у вашому домі. Відкривайте штори, як тільки ви прокинетеся. Увечері затемняйте кімнату, щоб заспокоїтися перед сном.

5. Регулюйте яскравість світла в кімнаті, поступово зменшуючи освітлення з наближенням закінчення дня.

6. Починайте приготування до сну як мінімум за годину.

7. Розслабитися перед сном допоможе тепла ванна.

8. Обмежте споживання кави і алкоголю, що впливають на цикл сну. Зробити це коштує як мінімум за день або за два до дня переведення часу.

9. Якщо ви звикли дрімати в середині дня, спробуйте відсунути це по часу, обмеживши час денного сну 30 хвилинами.

Дізнайтеся коли в україні буде перехід на зимовий час в нашій публікації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся