ru ua

Як правильно позбавлятися від прищів

Як правильно позбавлятися від прищів Фото: Всі пункти інструкції необхідно виконувати з чисто вимитими руками, щоб уникнути попадання інфекції

Нью-йоркський дерматолог склала покрокову інструкцію процедури

Всі добре знають, що видавлювати прищі не можна. Однак, незважаючи на заборони, дівчата все одно вперто продовжують це робити.

Нижче представлені п'ять порад від дерматолога з Нью-Йорка Пет Векслер, які допоможуть звести до мінімуму нанесений шкірі шкоди.

1. Почніть з теплого компресу. "Тепло пом'якшує шкіру і виводить інфекцію на поверхню, - розповіла дерматолог.
Вона рекомендує використовувати спеціальний прилад для очищення обличчя. "Якщо це невеликий прищ без гною, що ви повинні побачити поліпшення протягом 24 годин. Якщо у вас немає приладу, ви можете використовувати звичайні ватні спонж".

2. Якщо прищ з гноєм, злегка натисніть по боках. "Якщо прищ вже "дозрів", ви не повинні проколювати його. В іншому випадку ви поширите інфекцію і, в кінцевому рахунку, може залишитися рубець", - сказала дерматолог.

3. Прикладіть ватний тампон, змочений саліцилової кислотою. Векслер рекомендує використовувати саліцилову кислоту замість перекису, так як у багатьох після її використання починається подразнення шкіри. Саліцилова кислота добре сушить шкіру і вбиває бактерії.

4. "Якщо натискання по боках не допомагає, то використовувати нігті не кращий варіант. Замість цього потрібно стерилізувати швейну голку перекисом водню. Насправді я тримаю в моїй аптечці коробку стерилізованих ланцетів".

5. "Після теплого компресу необхідно м'яко проколоти центр прища. В ідеалі, гній повинен вийти сам, але якщо не виходить, то треба легко натиснути з боків двома ватними тампонами. Якщо ви бачите кров, то це вірна ознака того, що ви перестаралися. В такому випадку використовуйте перекис водню і крем-антибіотик. Також ви можете заклеїти прищ тампоном, змоченим у саліцилову кислоту. Що б ви не робили, не наносите тональний крем на прищ. Брудні пальці і губки - легкий спосіб занести інфекцію".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як часто необхідно використовувати пілінг для обличчя.