ua en ru

Прямий шлях до ожиріння: розвінчаний міф про користь алкоголю

Прямий шлях до ожиріння: розвінчаний міф про користь алкоголю Фото: Алкогольні напої (NewPix.ru)

Лікар-гастроентеролог розповіла про калорійності спиртних напоїв

Усі алкогольні напої дуже калорійні і ведуть до небажаного збільшення маси тіла. Про це розповіла лікар-гастроентеролог Людмила Путренко.

"Так 200-граммовый келих – це вже 140 калорій, що можна порівняти з такою ж порцією салату, заправленого рослинною олією. Що стосується деяких інших видів алкоголю, то ці цифри можуть бути в рази вище. А враховуючи, що ми часто не обмежуємося одним склянкою, кількість прийнятих калорій виявляється вселяє. І це до того моменту, коли ми ще не почали закушувати", - повідомила Путренко, передає “Обозреватель”.

За її словами, в результаті спалення 1 г вуглеводів утворюється 4 ккал, 1 г жиру перетворюється в 9 ккал, а в результаті спалювання 1 м міцного алкоголю ми отримуємо практично 7 ккал.

Прямий шлях до ожиріння: розвінчаний міф про користь алкоголю

Крім цього доведено, що вживання міцних напоїв уповільнює обмін речовин і веде до зменшення розпаду жирів у печінці. Більше того, незважаючи на короткочасний емоційний підйом під час дії градусів, в цілому приглушаються біохімічні процеси, що протікають в організмі, що призводить до загального занепаду сил, депресій і небажанню займатися навіть елементарної фізичним навантаженням.

Раніше вчені розповіли, який продукт зупиняє старіння.