ua en ru

Психологи визначили, що впливає на IQ дитини до його народження

Психологи визначили, що впливає на IQ дитини до його народження Фото: Дитяче розвиток (youtube.com)

Вчені встановили, що гени інтелекту знаходяться тільки в жіночій хромосомі

Новонароджені діти зобов'язані своїм розумовим здібностям саме мамам, адже гени інтелекту були виявлені лише в Х-хромосомі.

Діти, яким дісталося більше материнських генів, мають більший об'єм мозку, але менший розмір тіла. А у тих, кому дісталося більше генів від пап, все з точністю до навпаки, розповів український психолог і телеведучий Дмитро Карпачов, передає “Обозреватель”.

Як би там не було, не слід забувати, що розумові здібності не на 100 % обумовлені генетикою. Результати інших досліджень показують, що мами грають важливу роль в інтелектуальному розвитку дітей через фізичний і емоційний контакт. Тобто відносини дитини і матері в чому впливають на його інтелект.

Дослідження показують, що діти, у яких склалися міцні довірчі стосунки з мамами, виявляють більшу наполегливість у досягненні цілей і менш схильні показувати розчарування при вирішенні складних завдань.

Незалежно від того, що говорять генетики, папи не повинні відчувати себе ущемленими. Будучи емоційно доступним для малюка і стаючи зразком для наслідування, батько сприяє розвитку дитини так само, як і мати.

Раніше психологи знайшли причину нещастя людей.