Ранній підйом: як підняти собі настрій з ранку

STYLERКраса і здоров'я        16.11.2016 - 16:13
Фото: Гарний настрій з ранку залежить від вас
Фото: Гарний настрій з ранку залежить від вас

Для того щоб позбутися смутку фахівці рекомендують спілкування з тваринами, гарний одяг і трохи солодощів

Важкі робочі будні, осіння депресія, погана погодасильноя впливають на емоційний стан. Ранковий підйом виконати стає все важче, і змусити себе вставати з теплого ліжка здається нездійсненною місією.Фахівці дали кілька порад, як відчути себе з ранку більш бадьоро. Про це повідомляє Sunny 7.

1. Зробіть подарунок коханій людині. Тільки прокинувшись, відразу хочеться позитивних і теплих емоцій, щоб зарядитися енергією на весь день.Можливо, щоб цього досягти, вам потрібно всього лише сказати висловити свої почуття коханій людині.Якщо його немає поруч, то написати повідомлення або зателефонувати. Він обов'язково скаже у відповідь вам потрібні слова і ваш день обов'язково стане краще!

2. Дозволяйте собі солодке з ранку. Звичайно, солодке не найкорисніший продукт, який потрібно вживати з ранку. Але підняти настрій воно допоможе запросто. І до речі, є солодке вранці набагато краще, ніж робити це ввечері. А ендорфіни, які ви отримаєте за таким сніданком, допоможуть легко пережити вам складний день.

3. Папір на допомогу. Коли поганий настрій вас долає, то можете вдатися до такого простого трюку з папером: напишіть всі негативні думки на листок і розірвіть його або ж спаліть, а ще краще – зробіть літачок і викиньте у вікно. Спосіб, каже психологи, дієвий на 100%.

4. Тварини. Якщо у вас в будинку є якась звіринка, то вранці обов'язково намагайтеся приділити їй увагу. Але якщо ж ви живете без домашніх улюбленців, то вийшовши на вулицю, можете погодувати пташок або бездомних котиків і собачок. Добрі справи завжди проганяють смуток.

5. Красиво одягніться. Одягніть своє улюблене плаття і зробіть необыденную зачіску. Усвідомлення того, що ви виглядаєте надзвичайно, точно допоможе вам впоратися з ранковою депресією. До того ж, ви точно не залишитеся без чоловічої уваги протягом дня.

Нагадаємо, фахівці назвали причини появи сезонної депресії.

On Top