ua ru

Як зробити жінку щасливою: психотерапевт розповів шість секретів

Як зробити жінку щасливою: психотерапевт розповів шість секретів Фото: щаслива пара (desktopwallpapers.org.ua)

Експерт вважає, що жінку для щастя потрібно частіше цілувати і смішити

На думку сімейного психотерапевта Дженніфер Фрід, щасливі відносини складаються з дрібниць, які на перший погляд здаються несуттєвими.

Редактори Woman's Health провели опитування серед своїх читачок і визначили шість речей, які роблять їх щасливими та змушують любити свого коханого ще сильніше.

1. Любовні записки. Якщо ви одружені вже кілька років і здається, що почуття остигають, спробуйте покласти записку з приємними словами про кохання в сумку дружини перед тим, як вона піде на роботу. Приємні дрібниці подібного роду можуть поліпшити настрій вашої коханої.

2. Розсмішіть її. Надсилайте коханій смішні відеоролики, розкажіть за вечерею веселі історії, робіть все можливе, щоб вона не нудьгувала.

3. Цілуйтеся як в юності. Цілуйте свою дружину пристрасно, робіть це раптово і чуттєво. Вона це точно оцінить і відчує, що її цінують і люблять, що вона вам потрібна.

4. Слухайте її. Коли ви помітили, що жінка чимось засмучена, дізнайтеся, що сталося, вислухайте її, оберніть увагою та турботою.

5. Поважайте її особистий простір. Наприклад, якщо вона хоче почитати книгу або просто подумати про своє, не заважайте їй. Сходіть на прогулянку або в магазин, подивіться фільм. А жінка буде вам вдячна.

6. Спілкуйтеся з її мамою. Підтримуйте хороші відносини з мамою своєї коханої. В її очах ви будете виглядати турботливим і надійним.

Також фахівець радить, в якості пункту номер сім, доглядати та стежити за комфортом своєї коханої. Нехай, навіть, у дрібницях.

До речі, РПЦ порадила росіянкам готуватися до бідності і не розмовляти з чоловіками.