ua en ru

Фахівці дали 5 рекомендацій, щоб перейти на правильне харчування

Фахівці дали 5 рекомендацій, щоб перейти на правильне харчування Фото: Сніданок

Дієтологи довели, що день варто починати з повноцінного сніданку

Починайте день з повноцінного сніданку, харчуйтеся рівномірно впродовж дня та слідкуйте за кількістю білка.

Фахівці стверджують, що не варто вдаватися до виснажливих дієт, щоб досягти бажаного відображення в дзеркалі та гарного самопочуття. На їхню думку, достатньо перейти на здорове харчування.

Експерти розповіли п'ять простих способів, як зробити це швидко та безболісно, передає "Домашний очаг".

1. День починається з повноцінного сніданку

На думку дієтологів, збалансований сніданок, який складається з білків, клітковини та складних вуглеводів, допомагає контролювати апетит і не переїдати протягом дня. Коли немає часу кулінарити, фахівці рекомендують тарілку вівсяної каші, сир з фруктами та нежирний сир.

2. Потрібно харчуватися рівномірно протягом дня

На думку експертів, ідеально за день вживати три основних прийоми їжі та два перекуси. Також дієтологи підкреслили, що не варто голодувати днем. Подібна практика часто призводить до вечірнього переїдання, через що погіршується сон і набирається зайва вага.

3. Перед тим, як йти в магазин, потрібно поїсти

Дієтологи відзначили, що голодній людині в магазині важко зробити раціональний вибір, оскільки хочеться всього і відразу. Перед виходом рекомендується перекусити фруктами або горіхами, також можна з'їсти зерновий батончик.

4. Необхідно стежити за кількістю білка

Білок є надзвичайно важливим елементом в організмі людини, оскільки це будівельний матеріал для наших м'язів. Експерти вважають, що дорослій людині необхідно 1 г білка на 1 кг ваги. Наприклад, якщо ваша вага 65 кг, значить, в день потрібно 65 г білка, який можна отримати з м'яса, риби, яєць, молочних продуктів і протеїнових коктейлів.

5. Слід бути обережними з жирами

Ненасичені жири, на думку дієтологів, набагато корисніші за інші. Вони є в рибі, ікрі, горіхах, насінні, авокадо, оливковій та лляному маслі.

До речі, лікарі розповіли про причини збільшення у вазі заміжніх жінок.