ua en ru

Фахівці дали поради, як правильно одягатися

Фахівці дали поради, як правильно одягатися Фото: Холодна зима

Вибирайте взуття на товстій підошві та одяг з натуральних тканин

Одяг, який ви носите взимку, повинен бути не тільки красивим і модним, в першу чергу, він повинен бути комфортним і захищати від морозу та вітру. Деякий одяг просто протипоказано носити взимку, а штучні тканини навіть можуть нести в собі небезпеку. Запам'ятайте, щоб не захворіти, завжди тримайте взимку в теплі голову і ноги, передає Sunny7.

який одяг потрібно носити взимку

1. Натільну білизну з натуральних тканин

Самий нижній шар одягу має бути бавовняним, тобто з натуральних тканин, не потрібно одягати синтетику. Якщо вона не буде вбирати піт, значить, ми будемо швидше охолоджуватися. Гарне термобілизна зберігає тепло і відводить зайву вологу.

2. Правильна шапка

Правильна шапка не дасть голові замерзнути або перегрітися. Вона повинна дихати, пропускаючи піт, але затримуючи тепло. Переохлажденная голова – прямий шлях до застуди. Якщо категорично відмовляєтеся від шапки – надягайте теплий капюшон.

3. Рукавиці замість рукавичок

Традиційні шкіряні рукавички з хутром всередині зазвичай сковують рухи. Їх можна замінити рукавичками з товстого флісу. Але найтепліше рукам буде не в рукавичках, а в рукавицях.

4. Широкі куртки

Короткі куртки та вузькі штани треба залишити до осені, бо взимку одяг мусить бути широким, щоб між ним і тілом залишався простір. У хороших пуховиках використовують до чотирьох шарів тканини, перший з яких водовідштовхувальний. А якщо пух лізе - значить, шар один і сенсу в такій одежині трохи.

5. Спеціальні шкарпетки

Взимку підійдуть щільні вовняні шкарпетки. Але якщо в них довго ходити, вони можуть почати натирати. Тому, якщо ноги мерзнуть, треба звернути увагу на шкарпетки для сноубордистів, альпіністів або військових. Хороші термошкарпетки обійдеться у 150-200 гривень.

6. Щільний шарф

Шарф виконує дві важливі функції. По-перше, він захищає від продуваний горло. По-друге, утримує тепло в горловині куртки. Крім того, шарфом можна закрити обличчя в тріскучий мороз.

7. Взуття на товстій підошві

Чим вище ваша нога від землі, тим вам буде тепліше. Вибирайте взуття на товстій підошві, не вузьку, щоб можна було підчепити носок. Важливий елемент - устілка. Вона теж повинна бути товстою, щоб не пропускати холод. І не плоска, а профільована, підтримує стопу.

Нагадаємо, синоптик попередила українців про чергове похолодання.