ua en ru

Фахівці розповіли про користь відмови від цукру

Фахівці розповіли про користь відмови від цукру Фото: Тістечка

Зменшення кількості солодощів допоможе поліпшить стан шкіри, а також схуднути

Відмова від надмірного споживання цукру тільки поліпшить самопочуття, так як натуральний цукор міститься у фруктах, молоці та інших продуктах. Якщо ви відмовитеся від солодощів, ваш організм скаже тільки "спасибі".

4 причини відмовитися від "солодкої отрути"

Збільшиться запас енергії

При повній відмові від споживання додаткової цукру, цукру як окремого інгредієнта, оптимізується витрата енергії. Так ви зможете уникнути постійних стрибків рівня цукру в крові, які провокують енергетичні напої та солодощі.

Стабілізується вага

Одне з приємних наслідків відмови від цукру — стабілізація ваги. Більшість продуктів з високим вмістом цукру містять великий відсоток шкідливих жирів або ж шкідливих вуглеводів.

Нормалізуються процеси травлення

Користь відмови від цукру полягає і в тому, що це значно полегшить роботу вашої травної системи. Разом з сахаросодержащими скоротиться споживання важких продуктів, за рахунок чого очиститься ваш кишечник і поліпшиться процес засвоєння їжі.

Позбудетеся від цукрового залежно

Цукрова залежність, нарівні з іншими видами залежності, часто призводить до неконтрольованого споживання продуктів, нестримному бажанню і психологічних розладів. Так, при відмові від споживання додаткової цукру після того, як організм адаптується до нового режиму харчування, вас перестане турбувати постійне бажання з'їсти щось солоденьке.

Покращиться стан шкіри

При неконтрольованому споживанні цукру, незважаючи на регулярний догляд за шкірою, використання очисних і захисних засобів, у вас все одно може з'являтися неприємна висип через порушення обмінних і травних процесів. Тому один із способів запобігти проблеми з шкірою і значно поліпшити її стан — відмовитися від споживання додаткової цукру.

Як раніше писав Styler, дієтологи розповіли, як залишатися стрункими без дієт.