Спокій, тільки спокій: названі перевірені способи рятування від стресу

STYLERКраса і здоров'я        12.11.2016 - 12:05
Фото: Прояв стресу (meddoc.com.ua)
Фото: Прояв стресу (meddoc.com.ua)

Навівши порядок в будинку і відкоригувавши свій раціон, можна прогнати тривоги і занепокоєння

Стрес є справжнім знаменням нашого часу. Онако позбавитися від постійного відчуття неспокою і тривоги допоможе дотримання кількох нескладних правил, запевняє журнал Ліза.

Побалуйте себе довгим сном

При почутті тривоги і занепокоєння заплануйте собі від семи до дев'яти годин здорового сну і побачите, що вже після кількох таких ночей рівень тривоги знизиться.

Наведіть порядок в домі

Приведіть в порядок своє робоче місце чи кімнату. Розкладання речей по місцях допомагає впорядкувати думки і зосередитися.

Відкоригуйте раціон

Зменшити симптоми депресії і тривоги допомагають деякі знайомі нам продукти – печінка, гречка, вівсянка, житній хліб, бобові, горіхи, жирна риба, шпинат і банани.

Помасажуйте долоні

В стресовій ситуації швидко потріть одну долоню об іншу, поки не відчуєте сильне тепло. Потім прикладіть долоні до обличчя і потримайте 1-2 хвилини. Дихайте при цьому глибоко і повільно.

Дихайте правильно

Щоб навчитися розслаблятися, корисно займатися медитацією і правильно дихати. Довільне, спокійне, видовжене і глибоке дихання посилає сигнали в мозок про те, що все нормально і можна розслабитися. Додаткове відчуття спокою принесе використання ефірних масел базиліка, герані, лаванди, анісу і ромашки.

Знайдіть заняття для розуму і тіла

Коли ви зайняті чимось дійсно цікавим або приємним, ви забуваєте про тривогу.

Раніше вчені назвали шість незвичайних способів позбавлення від стресу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся