Спокій, тільки спокій: названі перевірені способи рятування від стресу

STYLERКраса і здоров'я        12.11.2016 - 12:05
Фото: Прояв стресу (meddoc.com.ua)
Фото: Прояв стресу (meddoc.com.ua)

Навівши порядок в будинку і відкоригувавши свій раціон, можна прогнати тривоги і занепокоєння

Стрес є справжнім знаменням нашого часу. Онако позбавитися від постійного відчуття неспокою і тривоги допоможе дотримання кількох нескладних правил, запевняє журнал Ліза.

Побалуйте себе довгим сном

При почутті тривоги і занепокоєння заплануйте собі від семи до дев'яти годин здорового сну і побачите, що вже після кількох таких ночей рівень тривоги знизиться.

Наведіть порядок в домі

Приведіть в порядок своє робоче місце чи кімнату. Розкладання речей по місцях допомагає впорядкувати думки і зосередитися.

Відкоригуйте раціон

Зменшити симптоми депресії і тривоги допомагають деякі знайомі нам продукти – печінка, гречка, вівсянка, житній хліб, бобові, горіхи, жирна риба, шпинат і банани.

Помасажуйте долоні

В стресовій ситуації швидко потріть одну долоню об іншу, поки не відчуєте сильне тепло. Потім прикладіть долоні до обличчя і потримайте 1-2 хвилини. Дихайте при цьому глибоко і повільно.

Дихайте правильно

Щоб навчитися розслаблятися, корисно займатися медитацією і правильно дихати. Довільне, спокійне, видовжене і глибоке дихання посилає сигнали в мозок про те, що все нормально і можна розслабитися. Додаткове відчуття спокою принесе використання ефірних масел базиліка, герані, лаванди, анісу і ромашки.

Знайдіть заняття для розуму і тіла

Коли ви зайняті чимось дійсно цікавим або приємним, ви забуваєте про тривогу.

Раніше вчені назвали шість незвичайних способів позбавлення від стресу.

On Top