У США придумали спосіб, як придушити імунітет раку

У США придумали спосіб, як придушити імунітет раку
Фото: Лікарі (kvedomosti.com)

Вчені сподіваються незабаром поліпшити процес імунотерапії

Американські вчені знайшли новий спосіб придушення імунітету раку, який в майбутньому допоможе поліпшити ефективність ліків з категорії імунотерапії.

Імунотерапію називають сьогодні найперспективнішим напрямки в онкології, так як вважається, що саме ліки з цієї категорії допоможуть людству справлятися з поки що невиліковними різновидами пухлин. Раніше наука вважала, що ферменти LATS1/2 сигнальних шляхів Hippo є супрессорами пухлин, однак дослідники з США виявили дивовижну роль цих ферментів у справі придушення імунітету раку, пише МедикФорум.

Сигнальні шляхи Hippo регулюють розмір органів за рахунок обмеження клітинного росту, апоптозу та поставок стовбурових клітин. Порушення цієї регуляції призводить до раку. Лабораторні дослідження LATS1/2 сигнальних шляхів Hippo показали, що втрата цих ферментів сприяє розмноженню клітин і виживання пухлин. На мишачих моделях з порушеним імунітетом роль Hippo як супресорів пухлин була підтверджена.

Втім, імунна система мишей відрізняється від людського, і для підтвердження цих результатів серед людей потрібні нові дослідження.

До речі, галюциногенні гриби допомагають хворим на рак.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся