ua en ru

Вчені назвали головного ворога всіх дієт

Вчені назвали головного ворога всіх дієт Фото: Дієта

Як виявилося, правильному харчуванню шкодить алкоголь

Британські вчені з'ясували, чому люди, які сідають на дієту, часто не витримують і кидають її. Дослідники впевнені, що справа не тільки в сильному відчутті голоду, яке відчуває людина, обмежує себе в харчуванні, пише Liza.

Головний ворог дієти – це алкоголь. Виявляється, в половині випадків келих спиртного винен у тому, що людина "зривається" з дієти і переїдає.

Такі дані були отримані на основі досліджень фахівців Бірмінгемського університету, які вивчали групу з 80 добровольців. В цю групу потрапили люди, що ставлять своєю метою схуднути або просто бажаючі контролювати свою вагу.

Всі випробовувані повинні були вносити у спеціальні електронні щоденники інформацію про події та фактори, що впливають на процес проходження ними дієти.

Виявилося, що бажання порушити дієту у людини виникало в середньому 11 разів протягом тижня. У половині випадків люди піддавалися спокусі і порушували свої дієти. Особливо часто це траплялося саме після вживання алкоголю.

Експерти пояснюють це тим, що спиртні напої діють на організм расслабляюще і притупляють у людини почуття відповідальності. Це призводить до того, що люди поступаються своїм бажанням з'їсти зайвий шматочок.

Нагадаємо, лікарі розповіли про причини збільшення у вазі заміжніх жінок.