ru ua

Вчені назвали корисні властивості текіли

Вчені назвали корисні властивості текіли Фото: Текіла (pixabay.com/CarolKra)

Спиртний напій зміцнює людські кістки

Вчені мексиканського Центру досліджень повідомили про те, що в текілі міститься речовина, яка, на думку вчених, сприяє засвоєнню кальцію. Про це повідомляє видання INVADERS.

Повідомляється, що в текілі містяться елементи блакитної агави. Це рослина здатна покращувати засвоєння людським організмом таких речовин як магній і кальцій. Вони сприяють підтриманню і зміцненню кісток.

Крім того, навіть якщо людина схильна до остеопорозу, то при вживанні текіли поліпшення стану кісток досить помітно. Щоб прийти до подібних висновків, мексиканські вчені навмисно викликали явище остеопорозу у самок гризунів. Після цього мишам було введено фруктан. Це полімер, що складається з молекул фруктози, який міститься в блакитної агави, і служить основним характерним елементом текіли. Через 8 тижнів дослідники взяли зразки з метою виявлення зміни рівня остеокальцину. Цей білок відповідає за відтворення кісток живих істот.

Як виявилося, гризуни, які споживали головний елемент текіли, синтезували 50% ураженої кісткової маси. Діаметр їх кісток став більшим, ніж у гризунів, які, будучи ураженими, дана речовина не брали.

Дослідники зробили висновок, що текіла сприяє процесу зміцнення кісток, за умови адекватного стану мікрофлори кишечника.

Нагадаємо, у Кореї придумали горілку, не викликає похмілля.