ua en ru

Вчені визначили жінку з найкрасивішим тілом

Вчені визначили жінку з найкрасивішим тілом Фото: модель Келлі Брук (instagram.com/iamkb)

38-річна пухкенька модель стала найкрасивішою жінкою в світі

Здавна вважалося, що краса — в очах того, хто дивиться, але наука висунула свою версію. Вчені з Техаського університету протягом двох років проводили дослідження з метою визначення найбільш красивого тіла. На їхню думку ідеалом жіночої краси є 38-річна супермодель Келлі Брук. Про це повідомляє американське видання The Sun.

Дослідники витратили близько двох років на пошуки найкрасивішої дівчини в світі. У своїх розрахунках вони виходили з росту, обсягів фігури, віку, кольору волосся, шкіри, очей, розміру грудей та інших особливостей жіночого тіла. Проаналізувавши дані багатьох представниць прекрасної статі, вчені порахували, що саме Келлі Брук найбільш близька до ідеалу.

Вчені визначили жінку з найкрасивішим тіломВчені визначили жінку з найкрасивішим тіломВчені визначили жінку з найкрасивішим тіломВчені визначили жінку з найкрасивішим тіломВчені визначили жінку з найкрасивішим тіломВчені визначили жінку з найкрасивішим тіломВчені визначили жінку з найкрасивішим тіломВчені визначили жінку з найкрасивішим тілом

Фото: Келлі Брук (instagram.com/iamkb)

Відомо, що володарка ідеального тіла має зріст 1,68 метра і обсяги фігури 99-63-91 — бюст, талія і стегна відповідно. На поточний момент їй 38 років, і, за її словами, вона жодного разу не робила пластичних операцій.

Дослідження показує, що тіло, яке багато жінок вважають "пухким" — насправді ближче всього до досконалості, а вчені висловили думку, що така фігура найбільш "гармонійна".

В аналітичному звіті команди наукові співробітники університету написали:

" З наукової точки зору ця жінка є природною і досконалою".

Дослідники прийшли до висновку, що культурний еталон сучасних моделей далекий від "здорового ідеалу". Крім того, концепція худорлявості, на їхню думку, призвела багатьох жінок до поганого самопочуття, змусила сідати на дієти, що вилилося в харчові та психологічні розлади в пошуках недосяжного ідеалу.

Модель в інтерв'ю неодноразово заявляла, що в дитинстві вона страждала через власне тіло.

Нагадаємо, що нещодавно популярна актриса Періс Хілтон прилетіла зі своїм нареченим в Україну.