Вчені розповіли, які види спорту продовжують життя

STYLERКраса і здоров'я        01.12.2016 - 09:45
Фото: Плавання
Фото: Плавання

Фахівці досліджували результати 80 тисяч літніх британців, які займалися спортом

Вчені з Австралії з'ясували, які види спорту подовжують життя людині. Теніс, аеробіка, їзда на велосипеді і плавання були визнані найбільш ефективними визнали найбільш ефективними. Про це повідомляє видання British Journal of Sports Medicine.

"Наші спостереження показали, що важливо не тільки те, як часто і як багато ви займаєтеся спортом, а й, власне, сам вид спорту. Схоже, що заняття різними видами спорту можуть по-різному впливати на здоров'я людини", – розповіла глава дослідницької групи Еммануель Стаматакис.

До таких висновків австралійські дослідники прийшли, вивчивши дані, зібрані соціальними службами Великобританії і Австралії з 1994 по 2006 рік. Під спостереженням знаходилися близько 80 тисяч літніх британців, які регулярно займалися спортом. Середній вік респондентів було 52 роки.

Завдяки отриманим даним, вчені змогли встановити, що не всі заняття спортом однаково корисні для людського організму. Але футбол і біг на тривалість життя не впливали, хоча зміцнювали здоров'я.

Нагадаємо, легендарна Наомі Кемпбелл розкрила секрети краси.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся