Вчені розповіли, до чого призводить тривалий сон

Вчені розповіли, до чого призводить тривалий сон
Фото: Сон

Вчені радять спати від семи до дев'яти годин

Вчені з Бостонського університету повідомили, що у людей, які сплять більше дев'яти годин, підвищується ймовірність розвитку деменції, хвороби, що виражається зменшенням об'єму мозку і різким зниженням інтелектуальних здібностей. Про це повідомляє Newsweek .

Досліди показали, що люди, які постійно спали більше дев'яти годин, більш схильні до недоумства, ніж ті, хто спали менше.

Американські вчені обстежили майже 2,5 тисячі людей, середній вік яких становив 72 роки. Залежно від тривалості сну їх розділили на три групи: короткий сон менше шести годин на добу, нормальний - від шести до дев'яти і тривалий – більше дев'яти. Учасників дослідження запитували про тривалості сну двічі, з інтервалом у 13 років. Весь цей час за ними проводилися спостереження. За 13 років були виявлені 234 випадку деменції і 181 випадок хвороби Альцгеймера. Виявилося, що серед хворих деменцією спали більше 9 годин було вдвічі більше. Крім цього, у них різко зменшувався обсяг мозку і знижувалися інтелектуальні здібності.

Як раніше писав Styler, вчені довели, що соцмережі змушують відчувати себе самотнім.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся