ua en ru

Вчені розповіли, наскільки зміниться тривалість життя через 15 років

Вчені розповіли, наскільки зміниться тривалість життя через 15 років Фото pixabay.com

Також вчені розповіли про хвороби, які загрожують людству

Вчені розповіли, наскільки збільшиться тривалість життя через 15 років. Про це повідомляє The Daily Mail.

В 2035 році очікується, що чоловіки будуть жити 3,6 року, а жінки на 2,9 року, довше, ніж зараз. Тим не менш, вчені говорять, що дві третини цього додаткового часу будуть витрачені на численні хвороби.

"Ракові випадки серед літніх людей повинні збільшитися на 179,4%, а діабет - на 118,1%", додають дослідники.

На думку дослідників, це пов'язано з зростанням показників ожиріння і зниження рівня активності, що робить людей менш здоровими.

"Багатовимірність підвищує ймовірність госпіталізації і більш тривалого перебування, а також більш високий рівень реадмісію, і ці фактори будуть продовжувати сприяти криз у літніх людей", - заявив професор Керол Джаггер з Університету Ньюкасла.

Очікується, що в найближчі 20 років кількість людей у віці 85 років і старше подвоїться.

Дослідники проаналізували три дослідження по старінню, які дозволили їм створити прогностичні моделі, які оцінювали б майбутні життєві шляхи та рівні захворюваності.

Діагнози хронічних станів, таких як діабет, рак і артрит, визначали стану здоров'я учасників опитувань.

Результати показують, що в період між 2015 і 2035 роками число літніх людей з цими захворюваннями та проблемами здоров'я подвоїться.

З них кожен третій буде мати погане психічне здоров'я, включаючи слабоумство або депресію.

Професор Джаггер сказав: "Значна частина збільшення числа чотирьох або більше захворювань, які ми називаємо складним мультизависимостью, є результатом зростання населення у віці 85 років і старше".

Нагадаємо, що вчені заявили, що паразитоформные кліщі представляють одну з найбільш серйозних загроз людству, поряд з вірусом Ебола і Зіку.