Вчені розповіли, що не допомагає в боротьбі з курінням

Понеділок 24 жовтня 2016 09:00
Вчені розповіли, що не допомагає в боротьбі з курінням
Фото: електронна сигарета (ayurveda-info.ru)

У Мюнхені опублікували опитування учасників курсу охочих кинути палити

Німецькі дослідники вважають, що електронні сигарети знижують успішність спроб кинути курити. Курці, які переходять на електронні сигарети, є жертвами омани.

Інститут IFT-Gesundheitsförderung в Мюнхені опублікував результати опитування учасників курсів бажаючих відмовитися від шкідливої звички.

З'ясувалося, що електронні сигарети знижують ефективність спроб кинути курити. Через рік після початку відвідування курсів з відмови від куріння, лише 20% курців електронних сигарет досягли успіху. Водночас, частка тих, хто кинув палити серед інших відвідувачів курсів, склала 39%.

Міністр охорони здоров'я Німеччини Херманн Греэ зазначив, що заходи з боротьби з курінням останніми роками змогли добитися зниження частки курців серед німецьких підлітків з 27% у 2001 р. до 8% у 2015 р.

Однак, на думку міністра, потрібно уважніше стежити за розвитком на ринку електронних сигарет та інших аналогічних продуктів, оскільки деякі нововведення можуть принести серйозної шкоди. На його думку, потрібно прагнути до послідовної реалізації заборони продажу електронних сигарет дітям і підліткам.

До речі, вчені назвали продукти, які очищають легені курця.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся