Вчені розробили нові ліки від астми

Вчені розробили нові ліки від астми
Фото: Медики придумали нові ліки від астми

Фахівці розробили лікування, яке може полегшити життя астматикам

Вчені з медичного університету Відня розробили новий метод лікування астми. Про це пише сайт Faina Idea.

Цей метод передбачає використання діалізу як установки для фільтрації антитіл в крові.

"Коли алергія викликає астму, імунна система реагує на присутність речовин, таких як пилок рослин, утворюючи антитіла імуноглобуліну Е (IgE) у крові. Це пов'язано із запаленням клітин у слизових оболонках, в результаті чого з'являються такі симптоми, як свистяче дихання, кашель і задишка", - говорять учені.

Фахівці розробили спрей, що містить сефарозу, полімер, витягнутий з морських водоростей, що впливають на IgE-зв'язуючі білки. При попаданні в організм сефароза блокує дію антитіл IgE.

Наголошується, що при клінічних випробуваннях новий спрей показав відмінні результати, видаляючи близько 80% антитіл IgE з кровотоку випробовуваних, що викликало "істотне поліпшення самопочуття хворих".

До речі, Рудольф Валента, який очолював дослідження, вважає, що для досягнення найкращих результатів лікування слід комбінувати новий спрей з звичайними ліками від астми.

Раніше вчені склали список найбільш небезпечних для людини продуктів харчування.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся