ua en ru

Вчені повідомили, коли "силіконові" губи стають некрасивими

Вчені повідомили, коли "силіконові" губи стають некрасивими Фото: Збільшення губ

Збільшення нижньої губи робило її непривабливою для респондентів

Американські вчені з'ясували, коли перестає подобатися чоловікам форма жіночих губ при пластичній корекції їх форми. З'ясувалося, що збільшення нижньої губи і зміна форми верхній зазвичай не покращує, а погіршує вигляд їх власниці, йдеться в статті, опублікованій в журналі JAMA Facial Plastic Surgery.

"Ми розуміємо, що не можна обчислити ідеальну форму губ і використовувати подібні розрахунки та виміри при операціях щодо їх збільшення. На форму і сприйняття губ впливає дуже багато різних змінних. З іншого боку, косметологи завжди можуть давати рекомендації пацієнтам і допомагати їм досягти позитивного результату, спираючись на подібні виміри", — заявляє Сан Кім з університету США.

Виявилося, що збільшення деяких частин губ, наприклад всієї верхньої губи, майже не викликало відторгнення, тоді як майже непомітні зміни розмірів деяких інших областей губ викликали вкрай негативні реакції. Наприклад, збільшення розмірів нижньої губи навіть на міліметр робило її вкрай непривабливою для більш ніж половини респондентів, а зсув "бантика" верхньої губи на той самий міліметр викликав ще більш різке неприйняття. Штучними такі губи починали вважати більш 70% респондентів.

Нагадаємо, що вчені з Польщі змогли виростити зародок зубра в пробірці.