Вчені дізналися, чому невпевнені жінки пам'ятають інших дівчат більш красивими

П'ятниця 31 березня 2017 17:19
Вчені дізналися, чому невпевнені жінки пам'ятають інших дівчат більш красивими
Фото: Мерилін Монро

У Британії провели дослідження, пов'язане з упевненістю жінок у собі

Британські дослідники з Університету Абертай з'ясували, що те, як жінки у відносинах запам'ятовують чужі обличчя, впливає на їх впевненість в собі та своїй привабливості. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Cognition.

В ході експерименту дослідники дізналися, що невпевнені в собі жінки запам'ятовували інших представниць прекрасної статі більш красивими, ніж ті були насправді. При цьому чоловіків, навпаки, пам'ятали менш привабливими.

Жінкам, які перебували у відносинах, треба було за три секунди дивитися на фотографії осіб і повідомляти, чи бачили вони їх раніше. Деякі особи були змінені за допомогою комп'ютерної графіки.

Розглядаючи змінених осіб, невпевнені в собі учасниці "впізнавали" більш красиві варіації жіночих осіб і менш красиві - чоловічих.

Завдяки результатами експерименту, вчені переконані, що наше сприйняття власної привабливості та думки про поточні відносини впливають на те, як ми запам'ятовуємо зовнішність незнайомців.

До речі, фахівці назвали 7 способів, щоб поліпшити пам'ять.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся