ua en ru

Вчені з'ясували, у яких країнах діти найбільше плачуть

Вчені з'ясували, у яких країнах діти найбільше плачуть Фото: Немовля плаче

Виявляється, поведінка дітей у різних культурах має свої особливості

Вчені Уорікського університету прийшли до висновку, що британські, канадські та італійські немовлята плачуть частіше, ніж діти з інших країн.

Як пише журнал Journal of Pediatrics, до такого висновку дослідники прийшли, проаналізувавши дані універсальної діаграми плачу понад 8700 дітей. Вік досліджуваних становив від трьох до шести тижнів, це саме той вік, коли новонароджені найбільше страждають від кольок.

За словами вчених, у середньому 28% маленьких британців у віці від трьох до шести тижнів плачуть від кольок близько трьох годин на добу не менше трьох днів на тиждень. В Канаді цей показник становить 34%, а в Італії - 20,9%. Експерти припускають, що причини відмінностей між країнами можуть варіюватися від соціального рівня та якості догляду до традиційних методів заспокоєння дітей і особливостей годівлі.

"Як виявилося, поведінку дітей в дитинстві в різних культурах має свої відмінності та особливості. Це пов'язано і з вихованням, і з генетикою, і з особливостями протікання вагітності, і з низкою інших факторів", - зазначив керівник дослідження, професор психології Дітер Вулк.

Найнижчі показники кольок і пов'язаного з ними плачу були зафіксовані в Данії (5,5%) і Німеччини (6,7%).

Попередні дослідження показали, що методи виховання у батьків з Лондона і Копенгагена мають суттєві відмінності. Так, данці більше спілкувалися з дітьми, коли ті спали або починали плакати.

Раніше прихована камера допомогла батькам зрозуміти, чому їх близнюки не висипаються.