Вчені заявили, що куріння може довести до божевілля

Середа 02 листопада 2016 11:23
Вчені заявили, що куріння може довести до божевілля
Фото: Куріння (linzopedia.ru)

Дослідники довели, що куріння підвищує шанси розвитку недоумства та хвороби Альцгеймера

Куріння може стати причиною розвитку недоумства та хвороби Альцгеймера в старості. До такого висновку прийшли фахівці медичного консорціуму Kaiser Permanente, повідомляє Ruposters.

Більше 20 тисяч жителів Північної Каліфорнії у віці від 50 років взяли участь у дослідженні. Вчені встановили прямий зв'язок між ризиком розвитку деменції (слабоумства) та кількістю викурених цигарок.

З'ясувалося, що у респондентів, які викурювали по дві пачки сигарет на день, на 157% підвищувалися шанси на розвиток хвороби Альцгеймера в старості, а ризик виникнення деменції зростав на 172%.

Регулярне споживання тютюну призводить до гіпертонії та поганого кровопостачання.

Наголошується, якщо курець щодня вживав хоча б від половини до однієї пачки цигарок, то ризик розвитку деменції зростав на 37%.

У тих, хто викурював від однієї до двох пачок в день, шанси на виникнення неприємного захворювання підвищувалися на 44%.

Негативний вплив споживання тютюну на організм людини може бути ще вище, оскільки затяті курці помирають задовго до того віку, в якому найчастіше розвивається старече недоумство.

До речі, вчені розвінчали міф про нікотинової залежності.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся