Українська студентка розробила унікальну лікувальну гумку

Українська студентка розробила унікальну лікувальну гумку
Фото: Лабораторія (pixabay.com/jarmoluk)

Ліками вже зацікавилися інвестори

Студентка з Івано-Франківська Березня Цап створила унікальну жуйку, яка допоможе людям з парадонтозом. Про це повідомляє "24 Канал".

Розробкою кошти з бактерицидним ефектом студентка займалася в лабораторії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету.

"Для виготовлення жувальної гумки я використовую карамелізований мед, пилок, пергу і прополіс", – каже Марта.

Відео: Лікувальна жуйка від української студентки (24 Канал)

Лікувальні властивості камелизованного меду Березня досліджує півтора року під керівництвом професора Сергій Курта, який і запропонував студентці таке спрямування для проекту. Складніше всього було створити потрібну концистенцию.

"Це повинна бути саме жуйка, тому що її потрібно тримати в ротовій порожнині. Жувати хвилин 10-15, а не відразу з'їдати. Діючі речовини повинні дати свій ефект в ротовій порожнині", - говорить творець.

"У нас є дослідження Ужгородського центру мікробіології при Ужгородському університеті. Були досліджені 10 пацієнтів. У всіх У них було поліпшення стану пародонту. І, відповідно, ротової порожнини. У деяких навіть були зняті всі неприємні ефекти, викликані цим захворюванням", - говорить Курта.
– зазначив професор Прикарпатського національного університету Сергій Курта.

Повідомляється, що лікувальної жуйкою вже зацікавилися інвестори. Для запуску виробництва потрібно 210 тисяч гривень.

Зазначимо, що з парадонтозом після 30 років стикаються 90% українців.

До речі, вчені розповіли, яка дієта здатна продовжити життя.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся