"Весь у батьків": вчені дізналися, від кого дитина успадковує інтелект

Фото: Дитина і батьки (madamam.ru)
Фото: Дитина і батьки (madamam.ru)

Дослідження вчених довели, що дитина успадковує інтелект по материнській лінії

Згідно з їх даними, гени матері відповідають за розвиток головного мозку, а ось гени батька – за розвиток лімбічної системи, тобто емоційний інтелект.

Проте вчені з німецького Університету Ульма виявили, що на розвиток інтелекту впливає не тільки генетика. Одним з основних факторів є прив'язаність до матері, особливо до двох років. Різного роду ігри, в яких були потрібні навички розпізнавання символів, впливали на подальший розвиток. Згідно з дослідженням, такі діти виросли розумніші однолітків.

Наступним чинником, на думку вчених, є любов. Якщо до 13 років емоційна потреба дитини задовольнялася майже повністю, то в його лімбічної системи (гіпокампі) утворювалося на 10% більше клітин, ніж у дітей емоційно віддалених від матері.

Вчені стверджують, що в сучасному світі інтелект дитини залежить від матері

на 40-60 відсотків. В іншому розвиток мозку залежить від навколишнього середовища.

Тим не менш, розвитком дитини потрібно займатися, не дивлячись на вроджений інтелект. Приміром, розвивати навички вирішення проблем. Причому завдання повинні ускладнюватися з віком. В іншому випадку, від народження розвинений інтелект "загубиться".

До речі, ведучий "Холостяка" розповів, чому варто розлучитися з холостяцьким життям.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся