ua en ru

#Ракдурак програв: харківська модель, відважно боролася зі страшною недугою, повідомила радісну новину

#Ракдурак програв: харківська модель, відважно боролася зі страшною недугою, повідомила радісну новину Фото: Дарина Мітченко (instagram.com/darinamitchenko2)

Українка, яка стала зіркою соціальної мережі під час хвороби, перемогла страшний недуг

Дівчина з Харкова Дарина Мітченко, у якої виявили рак, не склала руки, а початку підбадьорювати людей своїми життєрадісними постами в соціальній мережі Instagram.

Передплатники Дарини Мітченко в Instagram називають її промінчиком світла. 24-річна харків'янка, довідавшись про тяжку хворобу не склала руки, а початку підбадьорювати людей, що зіткнулися зі схожими недугами.

Дарина Мітченко більше десяти років працювала в модельному бізнесі, у неї було багато робочих контрактів в різних куточках земної кулі.

"Я ходила з працею, в основному лежала, лежала та й лежала. Природно, мене це вибило з колії - я не могла займатися спортом, довелося залишити модельну життя, поїздки, але я не збиралася здаватися - спочатку вірила, що одужаю, а час на лікарняному ліжку присвячу аналізу свого життя", -розповіла Дарина.

#Ракдурак програв: харківська модель, відважно боролася зі страшною недугою, повідомила радісну новинуФото: Скріншот з Instagram Дарини

Дівчина спеціально зістригла волосся і оголосила війну раку в соціальній мережі. Свій новий лік Дарина вирішила закарбувати в модній фотосесії і тим самим підтримати дівчат, які так само, як і вона, втратили волосся.

На днях дівчині повідомили лікарі, що "ракдурак" програв, і вона увійшла в ремісію - вісім непростих хіміотерапій і віра в одужання зробили свою справу.

В майбутньому Дарина хоче розповідати людям про онкології, підбадьорювати тих, хто хворіє, продовжить займатися благодійністю і працювати модель.

Нагадаємо, онкохворому бійцеві АТО потрібна термінова допомога.