ua en ru

10-річний хлопчик з Полтавської області врятував з палаючого будинку трьох маленьких братів

10-річний хлопчик з Полтавської області врятував з палаючого будинку трьох маленьких братів Фото: Богдан (dsns.gov.ua)

В Полтавській області хлопчик виніс трьох братів з палаючого дому

Десятирічний хлопчик з Полтавської області врятував своїх братиків від пожежі. Про це повідомляється на сайті ДСНС України.

Відзначається, що до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла у приватному житловому будинку на вулиці Шевченка в селі Мартинівка Гадяцького району. До рятувальників телефонувала мешканка будинку, у якої п’ятеро малолітніх дітей.

Виявилося, що 4-річний Андрій та 3-річний Олексій гралися з сірниками та підпалили речі у шафі. Мати із 5-річною донькою Оленою у цей час працювала на городі. В будинку знаходилися ще 10-річний Богдан та 1,5-річний Ігор.

Відчувши запах диму, Богдан побіг до кімнати та відкрив шафу, з якої йшов дим. Всередині він знайшов 3-річного Олексія, який забився у куток між купи речей. 4-річний Андрій розгублено стояв поблизу палаючої шафи.

Коли старший брат витягував Олексія, вогонь спалахнув та перекинувся на постіль. Десятирічний хлопчик виніс із хати двох братів та повернувся за наймолодшим, який спав у дальній кімнаті. Перетнувши задимлену та охоплену вогнем кімнату, він підбіг до ліжка, схопив сплячого Ігоря та вибіг із палаючого будинку.

10-річний хлопчик з Полтавської області врятував з палаючого будинку трьох маленьких братів

Фото: Будинок після пожежі (dsns.gov.ua)

Залишивши врятованих братів на подвір’ї, Богдан побіг до матері на город та почав кликати на допомогу. Жінка підбігла до палаючого будинку, але винести із нього вже нічого не встигла. Старий дерев’яний будинок за лічені хвилини був повністю охопилений полум’ям.

Раніше у Харківській області у приватному будинку сталася пожежа.