ru ua

10 найбільш незвичайних професій у світі

10 найбільш незвичайних професій у світі Фото: Робота повинна приносити радість (pixabay.com/ru/users/lightstargod)

Styler пропонує вашій увазі 10 найбільш незвичайних професій у світі

Винахідливість людини не знає меж, особливо коли мова йде про заробіток грошей. Професії, перераховані нижче, навряд чи можна назвати популярними. І більш того, багато з них здатні викликати відверте здивування. Але це не означає, що за таку роботу мало платять.

Виявляється, у світі є люди, які вранці прокидаються з посмішкою, адже їм йти на роботу мрії!

1. Професійний любитель поспати

У 2013-му році готель Finn, що знаходиться в самому центрі Гельсінкі, шукав "професійного соню" для того, щоб той перевірив рівень зручності 35-ти номерів готелю і написав про це у своєму блозі. Менеджер готелю Тво Тікка стверджує, що вони шукали "активного молодого чоловіка, який зміг би створити якісний блог про свій досвід проживання в кращому місці річного Гельсінкі". Вміння постійно дрімати було не єдиним "робочим вимогою". Щоб отримати роботу, здобувач повинен був вільно говорити на фінською та англійською мовами.

altФото: Сон (pixabay.com/ru/users/claudiosco)

2. Шоколадний консультант

Якщо навіть чай або каву ви п'єте, щоб жувати вприкуску шоколад, то вам пора задуматися про зміну професійної парадигми. "Шоколадний" консультант — ось по-справжньому відповідна професія для вас. Тестер шоколаду щодня пробує десятки нових видів цукерок, підказуючи кондитерам, що змінити в рецептурі, які нотки смаку посилити, а які навпаки. Але любов до шоколаду повинна бути дійсно всеосяжної.

altФото: Шоколаду не буває багато (pixabay.com/ru/users/AlexanderStein)

3. Дегустатор пива

Це найдавніша професія. Кілька століть професія дегустатора пива була пов'язана з реальним ризиком для здоров'я. Ми не говоримо про пивному алкоголізмі, ми говоримо про смертельно небезпечних бактерях, які могли завестися в пиві у часи минулих антисанітарних умов. Дегустатор пробував пиво з певної партії, якщо він залишався живий, здоровий і дієздатним, пиво відправлялося на прилавки. Пройшли роки, Луї Пастер винайшов спосіб вбивати бактерії тривалим нагріванням, і професія пивного дегустатора канула в лету. Все змінилося в Лондоні в 2010-му році. Сучасний дегустатор пива оцінює в першу чергу смак пива, відзначає слабкі і сильні сторони напою і пише звіт у своєму блозі.

altФото: Губить людей не пиво (pixabay.com/ru/users/Gellinger)

4.Професійний відпочиваючий

Туристична компанія Luxury Travel Intelligence обслуговує лише дуже заможних клієнтів, які навіть купують спеціальні членства в ній. Клієнти компанії дуже вимогливі до свого відпочинку, адже вони витрачають на нього і послуги Luxury Travel Intelligence сотні тисяч доларів. Звичайно, їм хочеться бути впевненими в якості своєї подорожі. Щоб уникнути неприємних ситуацій, можливих розглядів, компанія оголосила конкурс на вакансію професійного відпочиваючого. Щасливчику належить жити в кращих готелях, відвідувати вишуканої ресторани та ексклюзивні розваги.

altФото: Відпочивати - це завжди добре (pixabay.com/ru/users/Mariamichelle)

5.Професійний водолаз зі скель

Щоб пірнути зі скелі в абсолютно незнайомі води, потрібна величезна мужність і точність. Але ви можете уявити собі, що ви робите таке лише тому, що це — ваша робота? Змагання Red Bull Cliff Diving World Series проводяться вже шостий рік, і проходять вони в самих різних точках нашої планети. В ході туру, який проводиться щорічно з травня по жовтень, спортсмени роблять сім зупинок, і кидають виклик смерті в Північній Америці, на островах Карибського басейну, в Південній Америці і в Європі.

altФото: Скеля здається небезпечною (pixabay.com/ru/users/blackstarvideo)

6. Дегустатор собачої їжі
Деякі виробники корми для тварин наймають людей для тестування смаку і контролю якості продукції. Дегустатор повинен тонко відчувати смак і аромат корму, так як собаки повинні його із задоволенням, а господарям повинен подобатися запах. Отримують подібні фахівці близько 40 тисяч доларів на рік.

altФото: Їжа може бути різною (pixabay.com/ru/users/Crepessuzette)

7. Чистильник кісток динозаврів
Ця робота вимагає максимальної концентрації уваги і граничної акуратності, адже один необережний рух може призвести до руйнування всього скелета.

altФото: Кістки динозавра (pixabay.com/ru/users/AG2016)

8. Тестувальник відеоігор.

Мама була неправа. Виявляється, можна цілими днями грати у відеоігри, досить потроїться тестером в компанію, що виробляє улюблені шутери. Саме ви станете першопрохідцем всіх новинок, зможете на законних обставинах тикати розробників носом в недоліки і лаги ігри. Внутрішній дитина теж буде щасливий від вашого життєвого вибору.

altФото: Грай і радуйся, як дитина (pixabay.com/ru/users/StartupStockPhotos)

9. Перевертач пінгвінів
Пінгвіни, які мешкають поблизу полярних станцій, жваво реагують на вертольоти, що пролітають. Тварини задирають голову і відхиляються назад, а оскільки шия у них коротка, а тулуб — неповороткий, вони нерідко так і завалюються на спину. Перевернутися і встати самостійно пінгвіни не можуть, тому після кожного прильоту або відльоту до них на допомогу приходить фахівець.

altФото: Мимиметр зашкалює (pixabay.com/ru/users/Franzpix)

10. Дослідник стриптизерок
Набір співробітників на таку незвичайну вакансію оголосив 2011 року один з американських дослідницьких інститутів. Працівник мав спостерігати за танцівницями стриптизу протягом 60 нею і робити певні регулярні записи; оклад становив 10 тисяч доларів.

altФото: На роботу,як на свято (pixabay.com/ru/users/geral)

до Речі, казкова історія Красуні і Чудовиська виявилася справжньою трагедією.