ua en ru

Чоловік-дерево з Бангладешу вперше обняв свою доньку

Чоловік-дерево з Бангладешу вперше обняв свою доньку Фото: Абдул Байандар

У чоловіка вилучили близько 5 кілограм наростів на руках і ногах

Мешканець Бангладеш Абдул Байандар переніс 16 операцій, після чого вперше зміг обійняти свою маленьку дочку. Чоловікові видалили 5 кг наростів на його руках і ногах.

27-річний чоловік є одним з 4-х осіб в світі, яким поставили діагноз веруциформна (бородавчаста) епідермодисплазія. Це надзвичайно рідкісне генетичне захворювання, яке "обертає" людину на дерево, передає The Daily Mail.

Абдула Байандара прооперували у лікарні медичного коледжу Дакії. Операції провели безкоштовно. Цикл операцій розпочався рік тому – після того, як про чоловіка розповіли іноземні ЗМІ.

"Руки і ноги зараз майже у порядку. Він буде виписаний протягом найближчих 30 днів після декількох незначних операцій, щоб поліпшити форму рук", — сказала координатор пластичної хірургії в лікарні Саманта Лал Сен

Якщо деревоподібні нарости не зростуть знову, Байандар може стати першою людиною, яка вилікувалась від цієї хвороби.

27-річний Абдул Байандар одружений і у нього є 3-річна дочка. Зараз він хоче створити малий бізнес за допомогою пожертв від доброзичливців з усього світу.

"Тепер я відчуваю себе набагато краще і можу тримати свою дочку на руках, грати з нею. Я не можу дочекатися, коли нарешті потраплю додому", - поділився Абдул.

"Я сподіваюся, що це прокляття не повернеться до мене знову", — сказав Байандар.

Чоловік-дерево з Бангладешу вперше обняв свою доньку

Чоловік-дерево з Бангладешу вперше обняв свою доньку

Фото: Абдул Байандар (dailymail.co.uk)

До речі, у Мексиці народилася дитина з двома головами.