ua en ru

"16 пропущених від абонента "Кохана": історія про загиблого АТОшника до сліз зворушила українців

"16 пропущених від абонента "Кохана": історія про загиблого АТОшника до сліз зворушила українців Фото: Бійці АТО (flickr.com/photos/osce_smmu)

У військового залишився син, якого на Покрову хрестили в рідному селі

Боєць АТО Євген працював 12 років на автозаводі, перед тим, як вирушив на схід України вивозити тіла загиблих. Проте військовий так і не повернувся назад. Його історію розповіла Анна Усік на сайті Gazeta.ua.

"Коли їхав на війну, думав, що найважче - закрити очі загиблому товаришеві. А як Ваньку вбили, я перший підбіг до тіла. На його грудях завібрував телефон. Дістав з кишені, а це - мама дзвонить. Не знав, що робити. Якщо собью, дам надію, що він - живий. А скажу про смерть - вона може не витримати цього", - цитує бійця Ганна.

Вона розповіла, що в АТО Євгена збирали всім селом. До того, як вирушити на передову, чоловік 12 років пропрацював на автозаводі, потім займався розведенням фазанів.

"У квітні в їхньому двору зупинилася "швидка". Марію Тимофіївну у напівпритомну відвезли в лікарню. Євгена в труні додому повернули через чотири дні. Після похорону мати взялася розбирати синові речі. Зарядила його мобільний. На ньому - 16 пропущених дзвінків від абонента "Кохана".

- Добрий день. А Женю можна? - запитує молодий і тремтячий голос.

- А Жені більше немає, - Марія Тимофіївна не зупиняє сліз.

- А ми збиралися одружитися. Я від нього сина ношу, - каже Оксана з Дніпра", - розповіла Ганна трагічну історію.

У АТОшника залишився син. Його назвали Олексою.

Раніше у Рівненській області на колінах зустрічали тіло захисника України.