ua en ru

180 см на двох: низькоросла пара провела медовий місяць в Лондоні

180 см на двох: низькоросла пара провела медовий місяць в Лондоні Фото: Пауло Габріеля да Сілва Барроса і Катюсии Hoshino (medikforum.ru)

Сім'я з Бразилії занесена в Книгу рекордів Гіннеса як найменше подружжя у світі

Подружня пара з Бразилії Пауло Габріеля да Сілва Барроса і Катюсии Hoshino провела свій медовий місяць в Лондоні. Вони занесені в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільша низькоросла сімейна пара у світі – на двох ріст до 180 см

"У Бразилії набагато тепліше, а в Лондоні ми просто замерзаємо, - зізналася Катюсiя. - Але ми все одно шалено щасливі можливості відзначити наше весілля тут. Правда, нам, безумовно, потрібно прикупити побільше теплих зимових речей, а це не так просто, враховуючи наші нестандартні фігури", - розповіло подружжя, пише МедикФорум.

180 см на двох: низькоросла пара провела медовий місяць в Лондоні

Фото: Пауло Габріеля да Сілва Барроса і Катюсии Hoshino в Лондоні (medikforum.ru)

Наголошується, що між Катюсией і Пауло не було кохання з першого погляду, і спочатку дівчина відкинула його пропозицію руки і серця. Вона просто не хотіла заводити бойфренда, який живе так далеко від неї. Але потім дівчина все-таки зрозуміла, що помилилася, і сама зв'язалася з Пауло. Вони тривалий час обмінювалися повідомленнями, поки не пішли на перше побачення в бар.

Проте їм знадобилося цілих 8 років побачень перед тим, як все-таки зіграти весілля з участю 130 гостей та родичів.

До речі, 77-річна українка буде підкорювати Еверест.