ua en ru

200 євро, щоб без документів: знахабнілий іноземець хотів вивезти з України дитину

200 євро, щоб без документів: знахабнілий іноземець хотів вивезти з України дитину Фото: Гроші (Pixabey)

Прикордонники повідомили в поліцію про кримінальне порушення

Громадянин Сербії намагався дати хабар на пункті пропуску "Дьяковое" Закарпатської області, щоб незаконно вивезти з України дитини. Про це повідомила прес-служба прикордонників.

"Офіцер внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби задокументував спробу громадянина Сербії надати охоронцям кордону неправомірну вигоду у розмірі 200 євро за сприяння у пропуску неповнолітньої дитини, у якої відсутній документ на право перетину державного кордону. На свою пропозицію іноземець отримав категоричну відмову", - сказано в повідомленні.

За цим фактом прикордонники поінформували співробітників правоохоронних органів і направили повідомлення про кримінальне правопорушення за ст. 369 КК України "Пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі".

Раніше на українсько-польському кордоні затримали африканку з немовлям.

Жінку помітив прикордонний загін при огляді місцевості поблизу пункту пропуску. Африканка йшла пішки до кордону. З'ясувалося, що молода мама, 1991 року народження, намагалася в обхід пункту пропуску незаконно дістатися до території Польщі. В руках у жінки прикордонники виявили тримісячне немовля.

У громадянки республіки Конго при собі був прострочений паспорт недійсний вид на проживання в Україні. Жінка розповіла, що деякий час проживала в Одесі, а після того, як термін дії дозволу на тимчасове перебування закінчився, вона вирішила самостійно добиратися в Європу.

Тим часом з Криму намагалися вивезти "червонокнижних" тварин.

"У рибному порту Керчі затримано вантажний автомобіль марки Iveco. У водія, громадянина Російської Федерації 1983 року народження, відсутні паспорти на перевезених двох особин чорноморської афаліни, а також документи на їхнє транспортування", – йдеться в повідомленні.