ru ua

25 тисяч харків'ян і глава області Світлична влаштували масштабний Велодень

25 тисяч харків'ян і глава області Світлична влаштували масштабний Велодень Фото: Велодень в Харкові (прес-служба)

Це вже 13-й велодень, який пройшов у місті

У Харкові відбувся 13-й велопробіг, у якому взяли участь 25 тисяч жителів міста і голова ОДА Юлія Світлична. Про це повідомляє сайт Харківської облдержадміністрації.

У традиційному, вже 13-й, велопробігу, який стартував на площі Свободи і пройшов центральними вулицями міста, взяли участь 25 тисяч харків'ян. Перед початком масового заїзду велосипедисти провели флеш-моб: вишикувалися в фігуру герба Харкова.

«13 років тому брали участь у Велодні менше тисячі харків'ян, сьогодні – тисячі учасників, наймолодшому з яких – 3 роки. Сподіваємося, що людей на цьому заході з кожним роком ставатиме все більше», – сказала голова ХОДА Юлія Світлична.

25 тисяч харків'ян і глава області Світлична влаштували масштабний Велодень25 тисяч харків'ян і глава області Світлична влаштували масштабний Велодень25 тисяч харків'ян і глава області Світлична влаштували масштабний Велодень

Фото: Велопробіг у Харкова (прес-служба)

Вона зазначила, що у велопробігу традиційно беруть участь представники влади, громада і спортсмени.

«Робимо все, щоб популяризувати спорт – власним прикладом. Адже спорт – це сила, це характер, це результат. Сьогодні тисячі харків'ян будуть разом проїжджати по вулицях міста. Це згуртує нас, буде робити нас дружно і буде сприяти тому, щоб спорт в Харкові розвивався і ставав все популярнішим», – підкреслила Юлія Світлична.