ua en ru

"А ви працюєте зараз?": мережу розлютили фото з Ради у розпал робочого дня

"А ви працюєте зараз?": мережу розлютили фото з Ради у розпал робочого дня Фото: Верховна Рада (РБК-Україна)

Депутати, як виявилося, вважають п'ятницю вихідним днем

17 листопада, у п'ятницю, зал Верховної Ради до обіду виявився майже порожній. Народні обранці о 13:30, очевидно, вирішили, що вже настав вихідний день. Фотографія з спорожнілим парламентом опублікована в співтоваристві "Чесно" в Twitter.

Фото "прикрасили" промовистим підписом.

"Робоча п'ятниця у Верховній Раді. 13:30, 17.11.2017. А ви працюєте в цей час?" - підписала знімок.

"А ви працюєте зараз?": мережу розлютили фото з Ради у розпал робочого дняСкріншот (twitter.com/chesno_movement)

Користувачі мережі обурені нехлюйством депутатів і таким ставленням до роботи. Люди в своїх виразах не соромляться і називають парламентаріїв "козлами".

"Виродки, стільки отримувати за те, що сидять жопами і тикати кнопки під час голосування, так ще і прогулюють, скільки так можна без совісно працювати, козли", - прокоментував Жека Колесник.

"Жесть, і вони там просто для присутності, х** там працюють, грають в телефонах, планшетах", - написав користувач під ніком "100 гривень".

"Може, обідня перерва", - припустила Леся українка

"А ви працюєте зараз?": мережу розлютили фото з Ради у розпал робочого дняСкріншот коментарів (twitter.com/chesno_movement)

Читайте також як під час прямого ефіру на телеканалі NewsOne гаряча дискусія двох народних депутатів - членів фракції БПП Мустафи Найєма і вийшов з Оппоблока Михайла Добкіна переросла у взаємні особисті образи.

Причиною суперечки між парламентаріями стали розбіжності при обговоренні дій опозиції у Верховній Раді.